Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଆମାଜନ୍ ଅର୍ଡର୍ କରିଥିଲେ ୪୦ ହଜାରର ମୋବାଇଲ୍, ଡେଲିଭର୍ ହେଲା ଡ୍ରେସ୍: ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କଲେ ଯୁବକ

4/11/2020 at 6:08 PM

ପିଲିଭିତ ୦୪/୧୧ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ପିଲିଭିତରେ ଜଣାଶୁଣା ଅନଲାଇନ ସପିଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଜଣେ ଯୁବକ ଆମାଜନ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ କରି ଜାହାନାବାଦ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି। ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଯୁବକ ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନଲାଇନ ଆମାଜନ ସାଇଟରୁ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ମୋବାଇଲ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଅର୍ଡର ଡେଲିଭର ହେଇଥିଲା ସେଥିରେ ଗୋଟିଏ ଫ୍ରକ ଥିଲା। ପିଲିଭିତ ଜାହାନାବାଦ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କନକ ଗାଁର ଯୁବକ ହାରଦୀପ ସିଂହ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ ତାରିଖରେ ସେ ଆମାଜନରୁ ଏକ ମୋବାଇଲ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ। ମୋବାଇଲର ଦାମ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ କମ୍ପାନୀ ଡେଲିଭର କରିଥିବା ପ୍ରଡକ୍ଟ ଖୋଲିଲେ ସେଥିରେ ଏକ ଡ୍ରେସ ଥିଲା। ମୋବାଇଲ ଜାଗାରେ ଡ୍ରେସ ଦେଖି ସେ ତୁରନ୍ତ କମ୍ପାନୀକୁ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ କମ୍ପାନୀ ଯାଞ୍ଚ ନାଁରେ ଆହୁରି ୭ ଦିନ ସମୟ ନେଇଥିଲା।

୭ ଦିନ ପରେ କମ୍ପାନୀ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ଅବଗତ କରିଥିଲେ ଯେ କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଠିକ ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଯୁବକ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଜାହାନାବାଦ ଥାନାର ଥାନାଧ୍ୟକ୍ଷ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ଆମାଜନ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି। ବେଳେବେଳେ ଅନଲାଇନ ସପିଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀ ବିରୋଧରେ ଏହିଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥାଏ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଛବି ଠିକ ରଖିବା ପାଇଁ ସଠିକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଥାନାଧ୍ୟକ୍ଷ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts