Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରେମର କରୁଣ ପରିଣତି ; ମହିଳା ଓ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ କାଟିଲା ପ୍ରେମିକ

27/01/2019 at 6:18 PM

ହିସାର ୨୭/୧- ହରିୟାଣାର ହିସାରରେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ମୁଣ୍ଡକାଟି ଜଣେ ମହିଳା ଓ ଦୁଇପିଲାଙ୍କର କରିଛି ହତ୍ୟା  ।

ଭିବାନୀ ନୟାବଜାରରେ ଘଟିଛି ଏହିଭଳି ଟ୍ରିପଲ ମର୍ଡ଼ର । ମହିଳା ଓ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କର ଶବକୁ ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ କରି ଅପରାଧି  ପ୍ଲାଷ୍ଟିକଡ଼୍ରମରେ ପୂରାଇ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା କେନାଲରେ । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର କାରଣ  ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ବୋଲି ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ପୋଲିସ ।

କଣଥିଲା ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର କାହାଣୀ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିଵା । ନୟାବଜାରରେ ରାଜେଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର କବାଡ଼ିଆ ଦୋକାନ ଥିଲା । ଦିନେ ଏହି କବାଡ଼ିଆ ଦୋକାନରେ ଜଣେ ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା କାମଧନ୍ଦା ଖୋଜିବାକୁ ଆସି ପହଂଚି ଥିଲା । ମହିଳା ରାଜେଶଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହେବାପରେ ରାଜେଶ କାମ ଯୋଗାଡ଼ କରିଦେବାକୁ କହି ନୟା ବଜାର ଅଂଚଳରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ରଖିଥିଲା । ରାଜେଶ ଓ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା । ମହିଳା ସ୍ଵାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତା ଥିଲେ  । ତାଙ୍କର ଜଣେ ୯ ବର୍ଷ  ଓ ୩ ବର୍ଷର ଛୋଟପିଲାଟିଏ ଥିଲା । ରାଜେଶ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିବା କଥା ସେହି  ମହିଳାଙ୍କୁ ବି କହିଥିଲା । ସେହି ଫ୍ଲାଟରେ ସେମାନେ ସ୍ଵାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ରହୁଥିଲେ ।

କିଛିଦିନ ପରେ ରାଜେଶର ପରିବାର ଥିବା କଥା ମହିଳା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ଭିତରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ଅନେକସମୟରେ ହେଉଥିଲା ।

ଘଟଣାଦିନ ରାଜେଶ ସହ ମହିଳାଙ୍କ  ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେବାପରେ ସେ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବା କଥା ପୋଲିସ ଆଗରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ରାଜେଶ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ୩ ଜଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡଗଣ୍ଡି ଅଲଗା  କରିଦେଇଥିଲା ।  ରାଜେଶ ଧରାପଡ଼ିଯିବା ଭୟରେ ୩ଜଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡକୁ  ଫ୍ଲାଟତଳେ ପୋତିଦେଇଥିଲା । ତା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିହୀନ ଶବକୁ ଗୋଟେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଜାରରେ ପୁରାଇ କେନାଲରେ ନେଇ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଶବକୁ ଜବତ କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଚିହ୍ନଟ କରିପାରି ନଥିଲା । ବିଭିନ୍ନ ଖବରକାଗଜରେ ଏହି ଘଟଣା ବାହାରିବା ପରେ ରାଧାଶ୍ୟାମ ଶର୍ମା ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସକୁ ମୃତକର ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲେ । କବାଡ଼ିଆ ଦୋକାନୀ ରାଜେଶ ପାଖରେ  ମହିଳା ରହୁଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ । ପୋଲିସ ରାଜେଶକୁ ଡ଼ାକି ଜେରା କଲାପରେ ସତକଥା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ।

ରାଜେଶକୁ ଗିରଫକରି କୋର୍ଟ ଚାଲଣ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts