Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ପ୍ରେମିକ ସହ ଅସଂଯତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲା ବୋହୂ, ଧରା ପଡିଯିବାରୁ ଶ୍ୱଶୂରକୁ କରିଦେଲା ହତ୍ୟା

21/10/2020 at 9:04 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୨୧ ।୧୦:     ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବାଗପତ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ନବ ବିବାହିତା ନିଜ ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ପ୍ରେମିକ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଧରା ପଡିବା ପରେ ବିବାହିତା ମହିଳା ନିଜ ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ପଛାଇନଥିଲେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୯ ତାରିଖରେ ଖେକଡା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଦଳିତ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ହତ୍ୟା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି ଯାହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଥିଲା । ଶୁଖବୀରନାମକ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପଥମେ କେହି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଧିରେ ଧିରେ ସମସ୍ତ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ହଟିଥିଲା । ହତ୍ୟାର ମୁଖ୍ୟ ଖଳନାୟିକା ଥିଲେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ସାନ ବୋହୂ ଜ୍ୟୋତି । ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ରାଜୀବ ସହ ମିଶି ଏପରି ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସର କହିଛି ଯେ, ଶୁଖବୀର ତାଙ୍କ ସାନ ବୋହୂଙ୍କୁ ପ୍ରେମିକ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାକୁ ସେ ବିରୋଧ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଧରା ପଡିଯିବା ଭୟରେ ଜ୍ୟୋତି ଓ ରାଜୀବ ଉଭୟ ମିଶି ଶୁଖବୀରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ରାଜୀବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜ୍ୟୋତି ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ସେମାନେ ଉଭୟ ମିଶି ଧରା ପଡିଯିବା ଭୟରେ ଶୁଖବୀରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts