Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ୨ପିଲାର ମାଆ ସହ ପ୍ରେମ, ପ୍ରେମିକା ଘରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର

27/07/2021 at 10:45 PM

ଢେଙ୍କନାଳ, ୨୭/୦୭: ଢେଙ୍କନାଳ ଜିଲ୍ଲା ତରଭାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଦୁଇଟି ପିଲାର ମାଆ ହୋଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇଛି । ସ୍ୱାମୀ ଓ ପିଲାଛୁଆଙ୍କୁ ଛାଡି ବାପ ଘରକୁ ପଳାଇଯାଇଥିବା ଏହି ମହିଳା ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ପଡ଼ି ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ ଏହି ୨୧ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକ । ଆଉ ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଘରୁ ପ୍ରେମିକର ମୃତଦେହ ଠାବ ହେବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ତେବେ ମୃତ ଯୁବକର ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ମାରି ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଫଳରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଏପରି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତରଭା ଗ୍ରାମରେ । ମୃତ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଂଖିରା ଗ୍ରାମର ବଳିଆ ନାୟକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଗ୍ରାମର ଏହି ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ବଳିଆଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ଓ ଏପରିକି ମହିଳାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ରହିଥିବା ବେଳେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ସନ୍ତାନ ମାନଙ୍କୁ ଛାଡି ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ପ୍ରେମିକ ବଳିଆଙ୍କୁ ନେଇ ବାପଘର ତରଭା ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିଲେ ।

ମାତ୍ର ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ଭାବେ ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ଏହି ମହିଳା  । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡାରୁ ବଳିଆ ତାଙ୍କ ଘରେ ରସି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଏହି ମହିଳା କହୁଥିବା ବେଳେ ବଳିଆଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ମାରି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ଫଳରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ମୃତଦେହକୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ବାଇଟ: ଝରଣା ନାୟକ, ମୃତ ଯୁବକ ମା,

   Related Posts