Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୀଷଣ ଅବପାତର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଆଜି ଓ ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟ୍ରେଲର ପଛରେ ପିଟିହେଲା ସିମେଣ୍ଟ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ
  • ||

ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରି ବାପଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲା ବୋହୁ, ତାକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିବା ପୁଅ ୬ ମାସ ହେଲା ନିଖୋଜ… କୋଉଠୁ ମିଳୁନି ପତ୍ତା, ବାହୁନି ବାହୁନି କାନ୍ଦୁଛି ମା

1/02/2019 at 3:32 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୧|୨: ପୁଅକୁ ଝୁରୁଛି ମା । ବାହୁନି ବାହୁନି କାନ୍ଦୁଛି । ହେଲେ ସେ ଫେରୁନି, କି ତା ଖୋଜ ଖବରବି ମିଳୁନି । ବଲାଙ୍ଗୀର ସଇଁନ୍ତଳା ଟିକ୍ରାପଡା ଗାଁର ରୋସନ ନିଖୋଜ ଘଟଣାକୁ ୬ ମାସ ହେଲାଣି । ପୁଅର ଫେରିବା ବାଟକୁ ଚାହିଁ ଚାହିଁ ଦିନ ପରେ ଦିନ ବିତୁଛି । ହେଲେ ମା କୋଳ ଖାଲି ।

ସୟ ଦୀପ, ନିଖୋଜ ରୋସନଙ୍କ ମା ।   ପୁଅକୁ ଖୋଜୁଛି ମା । ବାହୁନି ବାହୁନି କାନ୍ଦୁଛି । ରୋଜଗାରିଆ ପୁଅର ୬ମାସ ହେଲା ଖୋଜଖବର ନାହିଁ । କୋହ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମା ।କୁଆଡେ ଗଲା ପୁଅ ସେ ଚିନ୍ତାରେ ପିରବାରର ନିଦ ହଜିଯାଇଛି । ଏଭଳି ଏକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ସଇଁନ୍ତଳା ବ୍ଲକ ଟିକ୍ରାପଡା ଗାଁ ରେ । ସାତ ମାସ ତଳେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ ରୋସନ ଦୀପ । ବେଶ ହସଖୁସିରେ ଚାଲିଥିଲା ପରିବାର । କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ପତିପତ୍ନିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହେବା ପରେ ବାପ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ  ମେନକା । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ୨୦୧୮ ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ୯ ତାରିଖରେ ମୁରିବାହାଲ ଜମୁନା ଗାଁ କୁ ଯାଇ ଆଉ ଫେରିଲେନି ରୋସନ ।

ରୋସନଙ୍କ ଶ୍ବଶୂର ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ବି କୌଣସି ଉତ୍ତର ମିଳିଲା ନାହିଁ। ଏନେଇ ମୁରିବାହାଲ ଥାନା , କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି ଥାନା ସହ ବଲାରଙ୍ଗୀର ଏସପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ । ହେଲେ ସବୁଠି ନିରାଶ ହୋଇ ଫେରିଛନ୍ତି । ପୁଅକୁ ଫେରି ପାଇବା ନେଇ ଆଶା ଆଶଙ୍କାରେ ଅଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ ।

ରୋସନ ଏବେ କେଉଁଠି ? ସେ ଜିବିତ ନାଁ ମୃତ ?  କଣ ଘଟିଥିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ ?  ଏ ଚିନ୍ତା ପରିବାର ଆଖିରୁ ନିଦ ହଜାଇ ଦେଇଛି ।

   Related Posts