Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅନୁଗୋଳରେ କଣ୍ଟେନର-ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟାଫ୍‌ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ସହକର୍ମୀ କହିଲେ, ‘ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଛି’
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀରେ ଭାଇ-ଭାଉଜଙ୍କୁ ହାଣି ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ସାନ ଭାଇ, ୬୦କି.ମି. ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁରରେ କାର୍‌-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଗଲା ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ-ବାଂଲାଦେଶକୁ ମୁହାଁଇଲା ଭୀଷଣ ଅବପାତ, ୫ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ସିଟି ସେଣ୍ଟର ମଲ୍‌ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ମଲ୍‌ରେ ଥିଲେ ପ୍ରାୟ ୩୦୦ ଲୋକ
  • ||

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ୪୦ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ମାରିଲା ପେଚା ; ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

13/11/2018 at 1:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩|୧୧: ଜଣେ ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଣି ଗାରେଡି କରି ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ପେଚାକୁ ମାରିଦେଇଛି । ପେଚାକୁ ଗୁଣି ଗାରେଡି କାମରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ ୪୦ବର୍ଷୀୟ କହ୍ନେୟା ଯିଏ କି ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭର । ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ପେଚାର ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ଘର କୁଲର ଭିତରୁ ମିଳିଥିଲା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଦିଲ୍ଲୀର ସୁଲତାନପୁରୀ ଅଞ୍ଚଳରେ କହ୍ନେୟା ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ । ମାତ୍ର ସେହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କହ୍ନେୟାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ । କହ୍ନେୟା ବିବାହିତ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ କହ୍ନେୟାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜଣାଥିଲା । ପେଚାର ମୃତଦେହ ପରୀକ୍ଷଣ ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ଦେହରେ ଥିବା କେତେକ ଗଭୀର କ୍ଷତ କାରଣରୁ ପେଚାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ପେଚାର ପଞ୍ଜରାକୁ ଏକ ଧାରୁଆ ଛୁରୀରେ କଟା ଯାଇଥିଲା ଏବଂ କେତେକ ଛୁଞ୍ଚି ଫୁସଫୁସ ଏବଂ ଯକୃତରେ ଫୁଟାଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା ଯେ ଗୁଣି ଗାରେଡି କରିବା ପାଇଁ ପେଚାକୁ ଏଭଳି କରାଯାଇଥିଲା ।

ପଚରାଉଚରା କରାଯିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କହିଛି ଯେ, ୟୁଟ୍ୟୁବରୁ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ବଳି ଏବଂ ଗୁଣି ଗାରେଡି କରିବା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିସ୍ତାର ଭାବେ କୁହାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରୁ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ଯେ ପେଚାକୁ ବଳି ଦେଲେ ଜଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ସମ୍ମୋହିତ କରିହେବ ବୋଲି । ଫଳରେ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରୁ ପେଚାକୁ କିଣିଥିଲା । ଗୁଣି ଗାରେଡି କରିବା ପାଇଁ ସେ ପେଚାକୁ ବଳି ଦେଇଥିବା ସ୍ବୀକାର ମଧ୍ୟ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କହ୍ନେୟାକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

   Related Posts