Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ଓ୍ବାଶିଙ୍ଗ ମେସିନର ଡ୍ରାୟରରେ ବିଲେଇକୁ ପୂରାଇ କରାଯାଇଥିଲା ହତ୍ୟା : ମିଳିଲା ଏହି ଦଣ୍ଡ

7/11/2019 at 3:37 PM

ଓ୍ବାଶିଙ୍ଗ ମେସିନର ଡ୍ରାୟର​ରେ ପୂରାଇ ଏକ ଗର୍ଭବତୀ ବିଲେଇକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ମାଲେସିଆର କୋର୍ଟ ୩୪ମାସର ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଛି। ଏହା ସହିତ ୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋରିମାନା ଲଗାଇଛି।

ମାଲେସିଆର ଏକ ସରକାରୀ ନ୍ୟୁଜ ଏଜେନ୍ସି ବର୍ଣ୍ଣାମା ମୁତାବକ ,କୋର୍ଟ କେ.ଗଣେଶ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଶୁ ସଂରକ୍ଷଣ ଆଇନ୍ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବାରୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛି।

ଗଣେଶ ଏବେ ଜାମିନରେ ଅଛନ୍ତି। ଗଣେଶ କହିଛି ଯେ ସେ ଉଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟରେ ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ଆବେଦନ କରିବ। ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନରେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣାଟି ଘଟିଥିଲା ୨୦୧୮ମସିହାରେ। ସେହି ସମୟରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଜରିଆରେ ବିଲେଇଟିର ହତ୍ୟାର ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା। ଏହି ଫୁଟେଜରେ ଗଣେଶ ତାଙ୍କର ଏକ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ବିଲେଇକୁ ଓ୍ବାଶିଙ୍ଗ ମେସିନ ଭିତରେ ପୂରାଇଥିଲେ।

ପୋଲିସଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ମହିଳା ଜାଣି ପାରିଥିଲେ। ସେ ଡ୍ରାୟର ବ୍ୟବହାର କରିବାବେଳେ ତା ଭିତରେ ବିଲେଇର ଶବ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ପୋଲିସକୁ ଏବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts