Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ମନା କଲା ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ପୁଅ, ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଦେଲା ବାପା

19/04/2020 at 2:17 PM

କୋଲକାତା, ୧୯|୦୪:  କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ସାରା ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।ଏହା ମଧ୍ୟରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଉତ୍ତର କୋଲକାତାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରୋଧର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ନିଜ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ପୁତ୍ରକୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ପୁତ୍ର ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିପା ପାଇଁ ମନା କରିବାକୁ ଏପରି କରିଛି ଜନ୍ମକଲା ପିତା । ଏହାପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ନିଜେ ପୋଲିସରେ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେବା ସହ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ସେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଗରେ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ବୟାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଂଶିଧର ମଲ୍ଲିକ ଶ୍ୟାମପୁକୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସି ଆପରାହ୍ମ ୫ଟାରେ ନିଜଜ ପୁତ୍ରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା କହିଥିଲେ । ସେ ନିଜର ୪୫ ବର୍ଷୀୟ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ପୁତ୍ରର ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସେ ଆତ୍ମ ସମର୍ପଣ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ବାହିନୀ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଖୋଳତାଡ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।ଏହାପରେ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମଟର୍ମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ।

ତଦନ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତର ପୁତ୍ରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଠିକ ନଥିଲା । ଉଭୟ ସର୍ବଦା ଝଗଡା କରୁଥିଲେ । ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ଏକକ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରି ଅବସର ନେଇଥିଲେ । ପୁଅ ବେରୋଜଗାର ଥିଲେ । ସେ ପିଲାଦିନୁ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଥିଲେ । ଗତ କିଛିଦିନ ହେବ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା । ଶନିବାର ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ପୁତ୍ରଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଗଲେ ମାସ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ କହିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ପୁତ୍ର ଏହା ମନା କରିବା ପରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

   Related Posts