Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ହାତଗଣ୍ଠି ପୂର୍ବରୁ ବାହାବେଦୀ ପାଲଟିଲା ରଣକ୍ଷେତ୍ର, ବର ହୋଇ ଆସିଥିବା ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ଲାଗିଲା ଭାବି ଶାଳକକୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲା

16/06/2020 at 7:40 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୧୬|୦୬:  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଫାରୁଖାବାଦରେ ଏକ ବିବାହ ଭୋଜି ରକ୍ତରଞ୍ଜିତ ହୋଇ ଉଠିଛି । ବିବାହ ବେଳେ କନ୍ୟାର  ୧୦ ବର୍ଷର ଭାଇକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁଟିର ମୃତଦେହ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ଶସ୍ୟକ୍ଷେତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଜିଲ୍ଲା ଏସପି ଅନିଲ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅରସେନୀ ପାହାଡପୁରରେ ରହୁଥିବା ମନୋଜ ଜାଟବଙ୍କ ବିବାହ ଶମସାବାଦର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଠିକ୍ ହୋଇଥିଲା .। ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ଚାଷ କାମ କରି ପେଟ ପୋଷନ୍ତି । ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ବରଯାଚ୍ରୀ ଶମସାବାଦରେ ପହଁଚିଥିଲେ । କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ଲୋକ ଜଳଖିଆର ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦକୁ ନେଇ ବର ଓ ବରଯାତ୍ରୀ କିଛି କଟାକ୍ଷ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ କଥା ଗାଳିଗୁଲଜ ଯାଏଁ ଯାଇଥିଲା । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଫଳରେ ବାହାଘର ନହୋଇ ବରଯାତ୍ରୀ ଫେରିଯାଇଥିଲେ ।

କନ୍ୟାପକ୍ଷ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବର ମନୋଜ ନିଶାଶକ୍ତ ଥିଲେ । ସେ କାର୍ ନେଇ ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ କନ୍ୟାପକ୍ଷର ୪ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଗାଡି ମଡାଇଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି କନ୍ୟାର ୧୦ ବର୍ଷର ଭାଇକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମଙ୍ଗଳବାର ଭାଇର ମୃତଦେହକୁ ରାସ୍ତାକଡରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts