Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ହାତଗଣ୍ଠି ପୂର୍ବରୁ ବାହାବେଦୀ ପାଲଟିଲା ରଣକ୍ଷେତ୍ର, ବର ହୋଇ ଆସିଥିବା ଯୁବକ ବିରୋଧରେ ଲାଗିଲା ଭାବି ଶାଳକକୁ ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ମାମଲା

16/06/2020 at 7:40 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ, ୧୬|୦୬:  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଫାରୁଖାବାଦରେ ଏକ ବିବାହ ଭୋଜି ରକ୍ତରଞ୍ଜିତ ହୋଇ ଉଠିଛି । ବିବାହ ବେଳେ କନ୍ୟାର  ୧୦ ବର୍ଷର ଭାଇକୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁଟିର ମୃତଦେହ ମଙ୍ଗଳବାର ଏକ ଶସ୍ୟକ୍ଷେତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି ।

ଜିଲ୍ଲା ଏସପି ଅନିଲ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅରସେନୀ ପାହାଡପୁରରେ ରହୁଥିବା ମନୋଜ ଜାଟବଙ୍କ ବିବାହ ଶମସାବାଦର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଠିକ୍ ହୋଇଥିଲା .। ଯୁବତୀଙ୍କ ବାପା ଚାଷ କାମ କରି ପେଟ ପୋଷନ୍ତି । ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟାରେ ବରଯାଚ୍ରୀ ଶମସାବାଦରେ ପହଁଚିଥିଲେ । କନ୍ୟା ପକ୍ଷ ଲୋକ ଜଳଖିଆର ବନ୍ଦୋବସ୍ତ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦକୁ ନେଇ ବର ଓ ବରଯାତ୍ରୀ କିଛି କଟାକ୍ଷ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ କଥା ଗାଳିଗୁଲଜ ଯାଏଁ ଯାଇଥିଲା । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।  ଫଳରେ ବାହାଘର ନହୋଇ ବରଯାତ୍ରୀ ଫେରିଯାଇଥିଲେ ।

କନ୍ୟାପକ୍ଷ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ବର ମନୋଜ ନିଶାଶକ୍ତ ଥିଲେ । ସେ କାର୍ ନେଇ ପଳାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସେ କନ୍ୟାପକ୍ଷର ୪ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଗାଡି ମଡାଇଦେଇଥିଲେ । ଏପରିକି କନ୍ୟାର ୧୦ ବର୍ଷର ଭାଇକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ମଙ୍ଗଳବାର ଭାଇର ମୃତଦେହକୁ ରାସ୍ତାକଡରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଁଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts