Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀ ପାଇଁ ଶଳାଙ୍କୁ ବନ୍ଧକ ରଖିଲା ଯୁବକ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ ନହେଲେ ଶଳାଙ୍କୁ ମାରି ପୋତିଦେବ ଜଙ୍ଗଲରେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଲା ଯୁବକ

18/01/2019 at 8:19 PM

ରାଂଜି ୧୮/୧- ଅପହରଣ ମାମଲରେ ରାଂଚି ପୋଲିସ ଜଣେ ଜମି କିଣାବିକା କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ ଧରି ଅପରାଧୀକୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ।

ଏହି ଘଟଣା ଅରଗୋଡ଼ା ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି । ମହେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଏହି ଘଟଣା ସହିତ ଜଡ଼ିତ ବୋଲି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିପାରିଛି ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ୭ବର୍ଷ ତଳେ ପୂଜା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲା । ମହେନ୍ଦ୍ର ସବୁବେଳେ ଝଗଡ଼ା କରୁଥିବାରୁ ପୂଜା ସହ ଆଦୌ ପଡ଼ୁ ନଥିଲା । ଅନେକ ସମୟରେ ପୂଜା ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ସହି ନପାରି  ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଉଥିଲା ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମହେନ୍ଦ୍ର ପୁଜାସହ ଝଗଡ଼ା କରିବା ସହ ମାରପିଟ୍ କରିଥିଲା । ପୂଜା ଏହି ଘଟଣାରେ ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଥିଲା ।

ମହେନ୍ଦ୍ର ଏହି ଘଟଣାରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ପୂଜା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା  । ପ୍ରଥମେ ପୂଜାର ଦୁଇଭାଇ ସଂଜିତ ଓ ଆଦିତ୍ୟକୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପୂଜା ଖସିଯାଇଥିଲା ।

ମହେନ୍ଦ୍ର କିମ୍ବା ପୂଜା ଦୁଇଭାଇଙ୍କର ଫୋନ ନ ଲାଗିବାରୁ ଥାନାରେ ଏତାଲା ଦେଇଥିଲା ପୂଜା । ପୋଲିସ ମହେନ୍ଦ୍ରର ମୋବାଇଲ ଟ୍ରାକ୍ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବାର ସଫଳ ହୋଇଛି ।

ଶଶ୍ଵରଘର ଲୋକ ପୂଜାକୁ ନ ଛାଡ଼ିଲେ ଦୁଇଭାଇଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବ ବୋଲି ମହେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ପୁଜା ଘରଛାଡ଼ି ଚାଲିଯିବାର ଏହି ଦୁଇଭାଇଙ୍କର ଭୂମିକା ଅଛି ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହେନ୍ଦ୍ର ପୋଲିସକୁ କହିଛି ।

ପୋଲିସ ମହେନ୍ଦ୍ରକୁ ଗିରଫ କରିବାପରେ ଦୁଇଭାଇଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

   Related Posts