Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ସହରାଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୦୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଚାକିରୀରୁ ବିଦା ହେଲେ ରସିକିଆ ଶିକ୍ଷକ, ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ପଠାଇଥିଲେ ନିଜ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଲି ଗାଡି ମାଲିକଙ୍କୁ ହାବିଲଦାର ମାଗୁଥିଲେ ଚାନ୍ଦା, ଆଜି ଶୁଣିଲା ପରେ ଏସପି କଲେ ସସପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବିଗୁଡୁଛି କରୋନା ସ୍ଥିତି : ଭୀମସାର କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲର ବଢିବ ଶଯ୍ୟା, ଚାଲିଛି ଦ୍ବିତୀୟ ହସ୍ପିଟାଲ କାମ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ବସ୍ତା ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍ ରହଣି ଦାବି, ରେଳରୋକ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା
  • ||
  • ମହାକାଳପଡା : କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିଲା କାଳବୈଶାଖୀ, ବଜ୍ରପାତରେ ଚାଲିଗଲା ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବରଗଛ ମୂଳରୁ ନବଜାତ ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ୧୦ଦିନ ପରେ ହୋଇଥାନ୍ତା ବାହାଘର, ଗଛରେ ଓଢଣୀ ବାନ୍ଧି ପ୍ରେମିକ ସହ ଝୁଲିପଡିଲେ ଯୁବତୀ
  • ||
  • ବ୍ରିଟେନ୍‌ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ବୋରିସ୍‌ ଜନସନ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତ ବାତିଲ
  • ||

ପ୍ରେମିକାକୁ ମଦ ପିଆଇ, ବେକରେ ମଫଲର ଗୁଡ଼ାଇ ମାରିଲା ପ୍ରେମିକ, କାରଣ କହିଲା ପୋଲିସ

6/03/2021 at 8:09 PM

ସହନେଓ୍ବାଲ ୦୬/୦୩:  ଗତ ୭ ତାରିଖ ଦିନ କଙ୍ଗନଓ୍ବାଲର ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ପାଖରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ। ଏନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଥିଲା। ମାମଲା ଉପରୁ ପରଦା ହଟିବା ପରେ ଭୟଙ୍କର ସତ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି।

ହତ୍ୟା ପଛରେ ଅବୈଧ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ରହିଥିବା ପୋଲିସ କହିଛି। ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ରାଧା ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଉ କେହି ନୁହେଁ ସେ ହିଁ ରାଧାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଖେମରାମ । ୪ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭୁଲି ରାକ୍ଷସ ପାଲିଟିଗଲା ପ୍ରେମିକ। ପ୍ରଥମେ ମଦ ପିଆଇଲା ପରେ ପ୍ରେମିକାର ବେକରେ ମଫଲର ଗୁଡ଼ାଇ ହତ୍ୟା କଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ। କିନ୍ତୁ ଏମିତି କାହିଁକି କଲା ? ଏହାର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଦେଇଛି। ରାଧା ଏବଂ ଖେମରାମ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଭିତରକୁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୋଇଥିଲା। ଖେମରାମ ତାର ଦ୍ବିତୀୟ ପ୍ରେମିକାକୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲା। ଏକଥା ଜାଣିପାରିଥିଲା ରାଧା।

ଦ୍ବିତୀୟ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ୪ ବର୍ଷର ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲିଗଲା ପ୍ରେମିକ ଖେମରାମ । ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମିକାକୁ ହତ୍ୟା କରି ଫେରାର ହୋଇଥିଲା। ଶନିବାର ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ କରିବା ପରେ ପଚରା ଉଚରା ସମୟରେ ସତ ଓଗାଳିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ। ଘଟଣା ଦିନ ୩ ଜଣ ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ। ହଠାତ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଖେମରାମ ଦ୍ବିତୀୟ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲା। ଏହାକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ରାଧା। ଖେମରାମର ଖେଳ ଶେଷ କରିବାକୁ ପୋଲିସର ସାହାରା ନେବେ ବୋଲି ଧମକ ଦେଇଥଲେ ରାଧା। ଯାହାକୁ ନେଇ ଖେମରାମ ରାଧାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମଳନୀରେ ଯୁଗ୍ମ ପୋଲିସ କମିଶନର ସଚିନ ଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts