Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

କୋଲ୍ଡଡ୍ରିଙ୍କସ୍‌ରେ ନିଶା ଦେଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ, ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ କରି ୭ ବର୍ଷ ହେଲା ରଖିଆସୁଥିଲା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ

20/01/2021 at 5:19 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୨୦/୦୧: ସରଳତାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ୨୨ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ରାକ୍ଷସ। ଦୀର୍ଘ ୭ ବର୍ଷ ଧରି ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ବେଳେ ମାମଲା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ  ନିଜ ସହ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟାୟ ବିରୋଧରେ ଥାନରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି। ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁନିଲ ତାଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ୭ ବର୍ଷ ହେଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଛି। ଏପରିକି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ ତାଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ରେ ବିବାହ କରିଛି।

ଘଟଣାଟି ଗୁରୁଗ୍ରାମର ପ୍ରେମନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମନଗରର ସେକ୍ଟର ୧୨ରେ ରୁହୁଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁନିଲ ମଧ୍ୟ ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ରହେ। ତେବେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଦିନେ ସୁନିଲ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲା। ସେଠରେ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଙ୍କସ୍‌ରେ ନିଶା ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇଥିଲା। ପରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା ସୁନିଲ । ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଫୋନ୍‌ରେ କଏଦ କରିନେଇଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ।

ତା ପରଠୁ ସେହି ଭିଡିଓ ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଆସୁଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁନିଲ। ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ କରି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ନେଇ ସୁନିଲା ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୋଲିସ। ଏହା ସହ ମହିଳାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କୁ ବି ସୁନିଲ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତେବେ ଭିଡିଓର ଭୟ ଦେଖାଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ବେଳେ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତି ୩୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ। ଏହି ସବୁ ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ସୁନିଲକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ବୋଲି ଗୁରୁଗ୍ରାମ ପୋଲିସ ପ୍ରବକ୍ତା ସୁଭାଷ ବୋକେନ୍‌।

   Related Posts