Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ମିଠା ଖାଇବାକୁ : କିଣିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ହେଲେ ଜୁଟିଗଲେ ମାମୁଁ, ମିଠା ବଦଳରେ ଦେଲେ ଗାଳି

18/05/2021 at 12:06 PM

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ୧୮/୫ : କୁହାଯାଏ କି ବଙ୍ଗାଳୀମାନେ ବେଶି ଖାଇବାପ୍ରିୟ । ଏପରିକି ମିଠା ସେମାନଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା । ନିୟମିତ ସେମାନଙ୍କର ଖାଇବା ମେନ୍ୟୁରେ ମିଠାର ତାଲିକା ଥାଏ । ସାରା ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣର ଚେନ୍ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ତାଲାବନ୍ଦ ଜାରି ରହିଛି । ବଙ୍ଗରେ ବି ମେ ୩୧ ଯାଏଁ ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି । ଫଳରେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ ସେବାକୁ ବାଦ୍ ଦେଲେ ଅନ୍ୟ ସବୁ ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ ରହିଛି ।

ତେବେ ମିଠା ଖାଇବାର ସଉକ ଥିବା ଅମାନିଆଙ୍କୁ ବୁଝାଇବ କିଏ । ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମିଠା କିଣିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ। ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଲୋକଟି ନିଜ ବେକରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟର ଝୁଲାଇ ଆସୁଥିଲେ । ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେବାକୁ ଏପରି କରିଥିଲେ । ଭାବିଥିଲେ ଖସି ଯାଇ ମିଠା ଆଣି ଖାଇବେ । ହେଲେ ମିଠା ଖାଇବେ କଣ ପୋଲିସର ସୋଦା ଶୁଣି କାନ ମୁଣ୍ଡା ଆଉଁସି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ଚାନ୍ଦନଗରର ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ ।

   Related Posts