Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : MDH ମସଲାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଧର୍ମପାଲ ଗୁଲାଟୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଗୋପ : ଜୀବନ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ କରୋନା ଯୋଦ୍ଧା, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଏଏସଆଇ
  • ||
  • ସୋର : ଘରେ ପଶିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ହାଣିଲେ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମିଳିଲାନି ଜାମିନ୍, ନିଜ ବେକ କାଟିଦେଲେ କଏଦୀ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ନିଛାଟିଆ ରାସ୍ତାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ, ଚପଲ୍ ଖୋଲି ବାଡେଇଲେ ମହିଳା: ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ୍, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ୍

28/10/2020 at 5:16 PM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୨୮/୧୦ : ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ମାମଲାର ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଘଟଣା ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଘଟିଛି। ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଜେସି ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କୁ ଜଣେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ମୁହଁରେ ସ୍କାର୍ଫ ବାନ୍ଧି ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି। ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ଜଣକ ଡିଜେ ହଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଛା କରିଆସୁଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ହେଲା ଟାଟା ଦତ୍ତ। ମହିଳାଙ୍କୁ ପିଛା କରିବା ପରେ ଏକ ଶୂନଶାନ ରାସ୍ତାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ଆସି ଛିଡା ହୋଇଯାଇଥାଏ।

ମହିଳାଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସି ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲା। ମହିଳା ଯିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲାବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ରାସ୍ତା ରୋକିଥିଲା। ଏହାପରେ ମହିଳା ନିଜ ଚପଲ ଖୋଲି ତାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କୁ କାନ୍ଥରେ ଚାପି ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ଟାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ମହିଳା ଜଣକ ହାର ନ ମାନି ଚପଲ ଖୋଲି ତାକୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଉକ୍ତ ଘଟଣାଟି ୨୦୧୭ ମସିହା ନୂଆ ବର୍ଷ ଅର୍ଥାତ ଜାନୁଆରୀ ୧ ତାରିଖ ରାତିର ଏକ ଅସଦାଚରଣ ମାମଲା କଥା ମନେପକାଇଛି। ସେହି ଦିନର ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଏକ ସ୍କୁଟରରେ ଆସି ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା। ଘଟଣା ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ।

ଜେସି ନଗର ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ଟାଟା ଦତ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ସେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚିଲ୍ଲାଇ ଥିଲେ | ଘଟଣାଟି ମଙ୍ଗଳବାର ଭୋର ୫ଟା ୫ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା। ମହିଳାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପଡୋଶୀ କବାଟ ଝରକା ଖୋଲିବା ପରେ ଟାଟା ଦତ୍ତ ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲା।

ମଙ୍ଗବାର ଅପରାହ୍ନରେ ମହିଳା ଜଣକ ଜେସି ନଗର ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ। ଜେସି ନଗର ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳର ଏକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ତଥ୍ୟ ବାହାର କରି ଟାଟା ଦତ୍ତକୁ ଟ୍ରାକ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଟାଟା ଦତ୍ତ ନାଁରେ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଆରପାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି। ଟାଟା ଦତ୍ତକୁ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧାନ ଧାରା ୩୫୪ ଏବଂ ୩୫୪ A ରେ ଗିରଫ କରି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts