Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ତୁମେ ଖାଉଛ ଆମକୁ ବି ଦିଅ, ଗାଈ-ବାଛୁରୀକୁ ନିଜ ହାତରେ ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍‌ ଖୁଆଇ ଦେଉଛନ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତି, ନିଃସ୍ବାର୍ଥ ପ୍ରେମର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌

6/06/2021 at 5:25 PM

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୦୬/୦୬ : ଆମ ଦେଶରେ ତଥା ହିନ୍ଦୁ ସଂସ୍କୃତିରେ ଗାଈକୁ ମା’ର ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଇଛି । ଗାଈକୁ ହିନ୍ଦୁମାନେ ଗୋମାତା ରୂପେ ପୂଜା କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବୁଲା ଗାଈଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କେହି ଏମିତି ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି କି ? ବୁଲା ଗାଈଙ୍କୁ କଣ ଲୋକେ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ? ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ବୁଲା ଗାଈ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ଅଳିଆ, କାଗଜପତ୍ର ଖାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ଅଳିଆ ଖାଇ ଅନେକ ଗାଈଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି । ପଶୁ ଡାକ୍ତର ଅପରେସନ କରି ଗାଈ ପେଟରୁ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନା ବାହାର କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

କିଛି ଲୋକ ଗାଈଙ୍କୁ ବାସି ଓ ବଳକା ଖାଦ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସମାଜରେ ଏମିତି ବି କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଗାଈକୁ ସତରେ ଗୋମାତାର ସମ୍ମାନ ଦେଇଥାନ୍ତି ଓ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥାନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏବେ ଏକ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବୁଲା ଗାଈ ଓ ବାଛୁରୀକୁ ଗୁପଚୁପ ଖୁଆଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି । ଗୁପଚୁପ ଠେଲା ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୋକାନୀଠାରୁ ଗୁପ୍‌ଚୁପ୍‌ ଆଣି ଗାଈ ଓ ବାଛୁରୀକୁ ନିଜ ହାତରେ ଖୁଆଇ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଲୋକେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଲୋକେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓଟି ଲକ୍ଷ୍ନୌର ରେଡ ହିଲ କନଭେଣ୍ଟ ସ୍କୁଲ ନିକଟରେ ସୁଟ୍‌ କରାଯାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ Sree130920 ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ଭିଡିଓକୁ ୬୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲାଇକ କରିସାରିଛନ୍ତି । ପ୍ରାୟ ଲକ୍ଷେ ଲୋକ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ୟୁଜର୍ସ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ରଖୁଛନ୍ତି। ଆଜିକା ଏହି ସ୍ୱାର୍ଥପର ଦୁନିଆରେ ଏଭଳି ନିଃସ୍ବାର୍ଥପରତାର ଏକ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି ।

   Related Posts