Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ନାଗ ସାପ ଧରି ଦେଖାଇଲେ ଓ ବାହାଦୁରୀ ନେଉଥିଲେ ଯୁବକ , କିନ୍ତୁ ସେହି ସାପ ଚୋଟରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ

17/06/2020 at 4:48 PM

ତିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍ ୧୭/୬:  ତିରୁବନନ୍ତପୁରମର ସାସ୍ତାଭଟ୍ଟମରୁ ଆସିଥିବା କେରଳର ଜଣେ ୩୦ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ରବିବାର ରାତିରେ ସାପ ଦଂଶନ କରିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ସେ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମନାକୁ ଆସିଛି।

ରବିବାର ରାତିରେ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଘରେ ନାଗସାପ ମିଳିବା ପରେ ନାକାଇକୁଲମ ପଞ୍ଚାୟତର ବାସିନ୍ଦା ସାକିରଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲେ। ଯଦିଓ ସାକିର୍ ସାପକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ,  କିନ୍ତୁ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାପ ଦେଖାଉଥିବା ବେଳେ ସେ ସାପଟି ତାଙ୍କୁ ଦଂଶନ କରିଥିଲା।

ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓରେ, ସାକିର୍ ସାପଟିକୁ ଧରିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ସାକିର୍ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସାପଗୁଡ଼ିକ ତାଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ଥର ଚୋଟ ମାରିଥାନ୍ତି। ସାକିର୍ ବାମ ହାତରେ ଲାଞ୍ଜ ଧରିଥିବାବେଳେ ସାପଟି ଭୂମିରେ ଖସିଯାଇଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତକୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି, ସାପଟି ସାକିରଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ଦଂଶନ କରୁଛି |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସାକିର ପଞ୍ଜୀକୃତ ସାପ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ନୁହଁନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍ ମେଡିକାଲ୍ କଲେଜକୁ ଯିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ପଞ୍ଚାୟତ ୱାର୍ଡ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସାପ ଦଂଶିବାର ପ୍ରାୟ୩୦ ମିନିଟ ପରେ ସାକିରଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ସାପ ଦଂଶନ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts