Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

କରୋନାରେ ହତ୍ୟା ଓ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଛାତିଥରା ଚିତ୍ର, ନିଜ ଦେହରେ ୩ ଝିଅଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି କୂଅକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା ବାପ

8/08/2020 at 7:19 PM

ଭୋପାଳ, ୦୮|୦୮:  କରୋନା ମହାମାରୀ ବେଳେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଏକ ଭୟଙ୍କର ଚିତ୍ର । ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ଚାକିରୀ ହରାଇଥିବା ଜମେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ୩ ଝିଅଙ୍କୁ ଶରୀରରେ ବାନ୍ଧି କୂଅକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଛାତିଥରା ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଭିଣ୍ଡ୍ ଜିଲ୍ଲାରେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଭୀଣ୍ଡ୍ ଜିଲ୍ଲାର ଅନ୍ଧିଆପୁରୀରରେ ରହୁଥିବା ରାଜେଶ ରାଜାକନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମୁମ୍ବାଇରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ସେ ରୋଜଗାର ହରାଇ ନିଜ ଗାଁକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ । ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲେ । କୌଣସି କାମ ମିଳୁନଥିଲା । ଏପରିକି ଅନେକ ଦିନ ସେ ଉପାସ ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ରହୁଥିବା ଅଞ୍ଚଳରେ କରୋନା ମାମଲା ଅଧିକ ଥିବାରୁ କୌଣସି କାମ କରିପାରୁ ନଥିଲେ । ଧିରେଧିରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ତାଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା ।

ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ସେ ନିଜର ୩ ନାବାଳିକା ଝିଅଙ୍କୁ ନିଜ ଶରୀରରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାସହ ଘର ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କୂଅକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ଶନିବାର ସକାଳେ ଏଘଟଣା ବାବଦରେ ଜଣାପଡିଥିଲା । ଗାଁଲୋକେ ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ କୂଅ ମଧ୍ୟରୁ ୪ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଏସ୍‌ପି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts