Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଦେଲା ଦନ୍ତା

24/07/2019 at 2:38 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୨୪|୭: କେନ୍ଦୁଝରରେ ଜାରି ରହିଛି ଦନ୍ତାର ଦାଦାଗିରି । ପୁଣି ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ଜଣଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଦେଲା ଦନ୍ତା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଜାରି ରହିଛି ।

କେନ୍ଦୁଝରରେ ଜାରି ରହିଛି ଦନ୍ତା ହାତୀର ଦାଦାଗିରି । ପୁଣି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ପାଦରେ ଦଳି ମାରିଛି ଦନ୍ତା । ଗାଁରେ ଭୟର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେଇଛି । ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କେନ୍ଦୁଝର ବିଜେପି ରେଞ୍ଜ ଶଙ୍କାରୀ ଗାଁରେ । ଗାଁ ଲୋକଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ସେହି ଗାଁର ବିଲନ ଦେହୂରୀ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ପାଖ ବିଲ ରେ ଦନ୍ତା ଖାଉଥିଲା ଓ ଗାଁ ଲୋକେ ଦନ୍ତାକୁ ତଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

ସେହି ସମୟରେ ଦନ୍ତାର ନଜର ବିଲନ ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ତୁରନ୍ତ ଦନ୍ତା ତାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ପାଦରେ ଦଳି ଚକଟି ମାରିଦେଇଥିଲା । ଗାଁ ଲୋକେ ଯେତେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରି ଟେକା ପଥର ଫିଙ୍ଗି ଦନ୍ତାକୁ ତଡିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ ।  କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ବିଲନକୁ ମାରିବା ପରେ ସେହି ମୃତଦେହ ପାଖରେ ଅନେକ ସମୟ ଧରି ଜଗି କରି ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା । ଲୋକେ ହାତୀ ଭୟରେ ପାଖକୁ ଆସି ପାରିନଥିଲେ । ଶେଷରେ ସକାଳ ହେବା ପରେ ହାତୀଟି ମୃତଦେହ ଛାଡି ଜଙ୍ଗଲକୁ ପଳାଇଥିଲା । ପାଖ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀଟି ଡେରା ପକାଇଥିବାରୁ ଗାଁ ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି । 

ସେପଟେ ବିଜେପି ରେଞ୍ଜର ଅଫିସର ମୁକ୍ତିକାନ୍ତ ପରିଡାଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତିନୋଟି ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଏକାଠି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଗତକାଲି ରାତିରେ ତିନୋଟି ଯାକ ଦନ୍ତା ସୁକଡଳା ଗାଁ ନିକଟରେରେ ଥିଲେ ବନ ବିଭାଗ ଓ ଏଲିଫ୍ୟାଣ୍ଟ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ହାତୀ ତଡୁଥିଲେ ଓ ହାତୀଗୁଡିକ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପାହାଡ ଓ ଏକ ନାଳ ଡେଇଁ ଶଙ୍କାରୀ ଗାଁକୁ ଚାଲି ଆସିଥିଲେ ଓ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ହାତୀ ହାବୁଡରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ ଓ ଦନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ମାରିଦେଇଛି । 

   Related Posts