Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଜିବ ଓ ରଶିଦଙ୍କ ଘାତକ ବୋଲିଂ, ସ୍କଟଲାଣ୍ଡକୁ ୧୩୦ ରନରେ ହରାଇଲା ଆଫଗାନିସ୍ତାନ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

“ମୁଁ ମରୁଛି, କିନ୍ତୁ ମୋ ଛୁଆକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜନ୍ମ ଦେବ, ମୋ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ତୁମ ନିଜ ହାତରେ କରିବ” ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁସ୍‌ଲିମ୍‌ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଲେଖିଥିଲେ ସ୍ୱାମୀ

23/06/2021 at 5:03 PM

ଛତରପୁର, ୨୩/୦୬: ଝାନ୍ସିରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀକୁ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ରେ ଯାହା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ କେହି ବି ପଢ଼ିଲେ ନରମି ଯିବ । ସିଟି କୋତବାଲି ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବେନଗଞ୍ଜରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ୧୮ ଜୁନ୍ରେ ଥାନାରେ ପରିବାର ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ୍ ସେହି ଯୁବକଙ୍କର ଶବ ଏବେ ମୁମ୍ୱାଇ ରେଳ ଲାଇନ୍ କଡ଼ରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି ।

ରକ୍ତରେ ଭିଜି ଯାଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କର ଶବକୁ ଯେବେ ଯାଞ୍ଚ କରାଗଲା ସେତେବେଳେ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ମିଳିଲା । ଯେଉଁଥିରୁ ଛତରପୁରର ନିଖୋଜ ଯୁବକ ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା । ତାଙ୍କ ନାମ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ଏବଂ ବୟସ ୩୦ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଇଛି ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଲେଖିଯାଇଥିବା ଭାବପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ।

ଏହି ନୋଟ୍‌ରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ମୋର ମୃତ ଶରୀରକୁ ଘରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଦିଅନ୍ତୁ । ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଖରେ ଯେଉଁଠାରେ କି ଏବେ ରହୁଛନ୍ତି । ମୋ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ମାରିୟମ ବାନୋ । ପିତାଙ୍କ ନାମ ମହମ୍ମଦ ଆଜାଦ ବା ଫଜ୍ଜୁ ଏବଂ ସେ ଟିକମଗଡ଼ରେ ରୁହନ୍ତି । ମରିୟମ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ । ତୁମେ ମୋ ଚିନ୍ତା ଜମା କରିବନି । ମୁଁ ସଦାବେଳେ ତୁମ ସହିତ ରହିଛି । ତୁମେ ଆମ ସନ୍ତାନକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜନ୍ମ ଦେବ । କାରଣ ସେ ଆମ ପ୍ରେମର ଶେଷ ସନ୍ତକ। ମୁଁ ମରିବି ନିଶ୍ଚୟ ହେଲେ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ତୁମ ହୃଦୟରେ ଓ ତୁମ ସାଥିରେ ହିଁ ରହିବି ।

ମୋ ସହିତ କଣ ଘଟିଛି, ମୁଁ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରୁଛି ଏହାର କାରଣ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମରିୟମ ବାନୋ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବ । ମୋ ଶେଷ ଇଛା ହେଉଛି କି ମୋର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ମୋ ପତ୍ନୀ ମରିୟମ ହାତରେ ହେଉ । ଅନ୍ୟ କେହି କେଲେ ମୋ ଆତ୍ମା ଶାନ୍ତି ପାଇବ ନାହିଁ । ଆଉ ହଁ, ମାରିୟମ ତୁମକୁ ମୋର ଅନୁରୋଧ ମୁଁ ମରିବା ପରେ ତୁମେ ଅନ୍ୟକୁ ବିବାହ କରିବ ନାହିଁ । କାରଣ ମୁଁ ଉପରେ ଥାଇ ସହି ପାରିବିନି।

   Related Posts