Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲା RBI: ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ଭିତରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

18/06/2019 at 3:51 PM

ବଡବିଲ ୧୮|୬: ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ଭିତରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ବଡ଼ବିଲ ମେନରୋଡ୍ ରେ ଥିବା ଆକାଶ ହୋଟେଲ ରୁମ୍ ନଂ ୧୦୧ରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ମୃତକ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ହରିୟାଣା ଫରିଦାବାଦ୍ ସେକ୍ଟର ୧୭ ଅଂଚଳର ଶିବ କୁମାର ବିହାନି । ଶିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଥିବା ବେଳେ ବଡ଼ବିଲ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ଯୋଡ଼। ଟାଟା ଷ୍ଟିଲ୍ ମେଡିକାଲର ଶବଗୃହକୁ ପଠାଇବା । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖବର ଦେଇଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୧୪ ତାରିଖ ଦିନ ୨ଟା ସମୟରେ ଶିବ କୁମାର, କୋଲକାତାରୁ ଆସି ଆକାଶ ହୋଟେଲର ରୁମ୍ ନଂ ୧୦୧ରେ ରହିଥିଲେ । ଆଜି ତାଙ୍କର ସେହି ରୁମ୍ ଭିତରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସକାଳୁ ରୁମ୍ ସଫେଇ କର୍ମଚାରୀ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଶିବ କୁମାରଙ୍କ ଅଧା ଶରୀର ଖଟ ଉପରେ ଓ ଆଧା ତଳକୁ ଥିବାର ଝରକା ପଟୁ ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ କବାଟ ବାଡେଇ ତାଙ୍କୁ ଡାକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଶିବ କୁମାର କବାଟ ଖୋଲି ନଥିଲେ । ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯିବା ପରେ କବାଟ ତାଡ଼ି ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ବଡ଼ବିଲ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts