Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୨୨ ବର୍ଷ ଧରି ନିଖୋଜ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଠାବ କଲେ ଯୁବକ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି…

15/09/2019 at 12:02 PM

ଫ୍ଲୋରିଡା ୧୫|୯: ଆମେରିକାର ଫ୍ଲୋରିଡା ସହରରେ ଏକ ଅଦଭୁତ ଘଚଣା ଘଟିଛି । ଜଣେ ଯୁବକ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପ ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ୨୨ବର୍ଷ ଧରି ନିଖୋଜ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଠାବ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ଏବେ ଫ୍ଲୋରିଡାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଷୟ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏହି ଯୁବକ ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପରେ ନିଜ ଘର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଜୁମ୍‌ କରି ଦେଖିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘର ପଖରେ ଥିବା ପୋଖରୀରେ ଏକ କାର ପଡିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ସହ ପହଞ୍ଚି କାରଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ତେବେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା କାର ଭିତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଂକାଳ ଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଚଣା  ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ ଜଣା ପଡିଥିଲା ଯେ, କଂକାଳଟି ହେଉଛି ୨୨ବର୍ଷ ତଳେ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ।  

କାର ଭିତରୁ ମିଳିଥିବା କଂକାଳଟି ୱିଲିୟମ ମୋଲ୍ଡଟ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର । ୧୯୯୭ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ସେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସମ୍ଭବତଃ ତାଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଚଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ଅତି ଗଭୀର ଏହି ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ଖସିପଡିଥିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ଅନୁମାନ କରୁଛି ।

ଗୁଗୁଲ ମ୍ୟାପରେ କାରଟିକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଏହି ଯୁବକ ପ୍ରଥମେ ସେ ରହୁଥିବା ଘରର ପୂର୍ବତନ ମାଲିକଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କିଛି ଜାଣିନଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ଯୁବକ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ୨୨ ବର୍ଷ ତଳେ ନିଖୋଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ହାସଲ ହୋଇପାରିଥିବାରୁ ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପ୍ରଶଂସା କରିଛି ।  

   Related Posts