Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନାଗରିକଙ୍କୁ ମିଳିବ କରୋନା ଟିକା : ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଡକାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ୪ ଡକାୟତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଡିଜିପି ମିଲନ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି ଶୀତର ପ୍ରକୋପ, କନ୍ଧମାଳରେ ୧୫ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାରେ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ହାତୁଡିରେ ପିଟି ପିଟି ଦୁଇ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଜଘନ୍ୟ ଘଟଣା ପଛର କାରଣ

22/05/2019 at 4:02 PM

ବାରିପଦା ୨୨|୫: ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବାରିପଦାରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ। ହାତୁଡିରେ ପିଟି ୨ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ। ହତ୍ୟା ପରେ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା। 

ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାରିପଦା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଡକିଶୋଳ ଗ୍ରାମରେ। ଗତକାଲି ଏହି ଗ୍ରାମର ଶାମ ମାରାଣ୍ଡି ନିଜର ୨ପତ୍ନୀ ଶାଙ୍ଖ ଏବଂ ଫୁଲଙ୍କୁ ନିର୍ମମଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା। ପରେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଘର ବାଡିରେ ଥିବା ଏକ ଗଛରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ଏହି ଘଟଣା ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହୋଇଥିବାରୁ କେହି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣି ପାରି ନଥିଲେ। ତବେ ସକାଳୁ ଶାମର ପଡୋଶୀ ଲୋକେ ତାର ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଏବଂ ପୋଲିସ କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। 

ତବେ ଗତ ପ୍ରାୟ ୨ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଶାମ ଧର୍ମ।ନ୍ତରଣ କରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ନେଇ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ପ୍ରାୟ ବଚସା ଲାଗି ରହିଥିଲା। ଯାହାକି ଏଭଳି ନୃଂସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇ ପାରେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି ସମ୍ପର୍କୀୟ।

ଖବର ପାଇ ବାରିପଦା ସଦରଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସମୟରେ ଶାମର ୨ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଶବ ଦେଖିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଫରେନ୍ସିକ ସାଇନ୍ସ ଟିମ୍ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।ସେଠାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ହାତୁଡି ଜବତ ହୋଇଛି। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ରୁ ଶାମର ପୂର୍ବରୁ ମସ୍ତିଷ୍କ ବିକୃତ ରହିଥିବାରୁ ସେ ହିଁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ବାରିପଦା ସଦର ଏସ୍.ଡି.ପି.ଓ.।

ତବେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଥିବା ଶାମର ମୃତଦେହ ତଳେ ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଏହାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଘନୀଭୂତ ହୋଇଛି। ଯାହା କି ତଦନ୍ତ ପରେ ହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରିବ।

   Related Posts