Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ହାତୁଡିରେ ପିଟି ପିଟି ଦୁଇ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଜଘନ୍ୟ ଘଟଣା ପଛର କାରଣ

22/05/2019 at 4:02 PM

ବାରିପଦା ୨୨|୫: ପାରିବାରିକ କଳହକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବାରିପଦାରେ ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ। ହାତୁଡିରେ ପିଟି ୨ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ। ହତ୍ୟା ପରେ ସନ୍ଦେହ ଘେରରେ ସ୍ବାମୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା। 

ଘଟଣା ଘଟିଛି ବାରିପଦା ସଦର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଡକିଶୋଳ ଗ୍ରାମରେ। ଗତକାଲି ଏହି ଗ୍ରାମର ଶାମ ମାରାଣ୍ଡି ନିଜର ୨ପତ୍ନୀ ଶାଙ୍ଖ ଏବଂ ଫୁଲଙ୍କୁ ନିର୍ମମଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା। ପରେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଘର ବାଡିରେ ଥିବା ଏକ ଗଛରେ ଫାଶି ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ଏହି ଘଟଣା ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହୋଇଥିବାରୁ କେହି ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣି ପାରି ନଥିଲେ। ତବେ ସକାଳୁ ଶାମର ପଡୋଶୀ ଲୋକେ ତାର ଝୁଲନ୍ତା ଶବ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଭିଣୋଇ ଏବଂ ପୋଲିସ କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। 

ତବେ ଗତ ପ୍ରାୟ ୨ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଶାମ ଧର୍ମ।ନ୍ତରଣ କରିଥିଲା। ଯାହାକୁ ନେଇ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ପ୍ରାୟ ବଚସା ଲାଗି ରହିଥିଲା। ଯାହାକି ଏଭଳି ନୃଂସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇ ପାରେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି ସମ୍ପର୍କୀୟ।

ଖବର ପାଇ ବାରିପଦା ସଦରଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସମୟରେ ଶାମର ୨ ପତ୍ନୀ ଙ୍କ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଶବ ଦେଖିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଫରେନ୍ସିକ ସାଇନ୍ସ ଟିମ୍ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।ସେଠାରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ହାତୁଡି ଜବତ ହୋଇଛି। ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ରୁ ଶାମର ପୂର୍ବରୁ ମସ୍ତିଷ୍କ ବିକୃତ ରହିଥିବାରୁ ସେ ହିଁ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ବାରିପଦା ସଦର ଏସ୍.ଡି.ପି.ଓ.।

ତବେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଥିବା ଶାମର ମୃତଦେହ ତଳେ ଲାଗି ରହିଥିବାରୁ ଏହାକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଘନୀଭୂତ ହୋଇଛି। ଯାହା କି ତଦନ୍ତ ପରେ ହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରିବ।

   Related Posts