Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ପତିଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସହ ଥିଲା ମହିଳାଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ : କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିଡିଓ

15/06/2019 at 3:46 PM

ବେଳେବେଳେ ମଣିଷ ଏମିତି କିଛି ଭୁଲ କରି ବସେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରେ ପଶ୍ଚାତାପ ହୁଏ । ପଶ୍ଚାତାପ ସହ କରିଥିବା ଭୁଲ ପାଇଁ ଫଳ ମଧ୍ୟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଚୀନ ମୁଡାନଜିଆଙ୍ଗରେ ଏହିଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଫିସ ଯିବା ସମୟରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ, ଘରେ ଥିବା ତାଙ୍କର ଡେସ୍କଟପ କ୍ୟାମେରା ଅଫ୍ କରିବା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଆସି ସେ ଯେତେବେଳେ ଡେସ୍କଟପ୍ କ୍ୟାମେରା ଅନ୍ ଥିବା ଦେଖିଲେ ସେଥିରେ ଏକ ଫୁଟେଜ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ । ଫୁଟେଜ ଦେଖି ତାଙ୍କର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା । ଫୁଟେଜରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ ।  ଯୁବକ ଜଣକ ହେଲେ ୟାଙ୍ଗ । ତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଭିଡିଓ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ପତ୍ନୀକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଗତବର୍ଷ ଶେଷ ଆଡକୁ ଉଭୟ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା । 

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ୟାଙ୍ଗ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଭାବିଥିଲେ ତାଙ୍କ ସିଷ୍ଟମର କ୍ୟାମେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ତାକୁ ଅଫ୍ ନକରି ଅଫିସ୍ ଚାଲିଗଲେ । କିନ୍ତୁ ଅସଲରେ କ୍ୟାମେରା ଖରାପ ହୋଇନଥିଲା । କ୍ୟାମେରାରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଘରକୁ ଆସି ୟାଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିଲେ । ୟାଙ୍ଗଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଥିଲା ।

ଭିଡିଓ ପାଇଁ ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । କାରଣ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସେ ୨୦ ବର୍ଷ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବିତେଇ ସାରିଥିଲେ । ୟାଙ୍ଗ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଯାହାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲେ ସେ ହେଲେ ଲିୟୁ । ଲିୟୁ ପୂର୍ବତନ ମେୟର ଥିଲେ । ଲିୟୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିଥାନ୍ତି । ଧୀରେ ଧୀରେ ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବଢିଥିଲା । ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଲିୟୁଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ।

ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଘଟଣା ଦିନ ଲିୟୁ ନିଶାରେ ଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଥିଲା । ପତିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅପମାନଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ମହିଳା । ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଭିଡିଓ ଡେସ୍କଟପ କ୍ୟାମେରା ନୁହଁ ବରଂ କୌଣସି ଗୁପ୍ତ କ୍ୟାମେରାରୁ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts