Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ଝାରସୁଗୁଡା ନାବାଳିକା ହରିଆଣାରେ ବିକ୍ରି ! ବିବାହ ପାଇଁ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ୨ମାସ ଧରି ଦେଉଥିଲେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା

5/01/2019 at 9:06 AM

ଝାରସୁଗୁଡା ୫|୧: ହରିଆନା ଭିବାନୀର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ କିଣିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୋଲିସ ଏ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଖବରଟି ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ୨ମହଲା ଛାତରୁ ଡେଇଁ ପଡି ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା । ପଡୋଶୀମାନେ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ ତାଙ୍କୁ ହରିଆଣା ଆଣିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇ ନାବାଳିକାକୁ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲେ । ନାବାଳିକାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସଂପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତି ଏକ ମନ୍ଦିରରରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଝିଅଟିକୁ ନଜରବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିଲେ । ୨ମାସ ହେବ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ ।

ଖବର ଅନୁସାରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଝାରସୁଗୁଡାର । ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସଂପର୍କୀୟ ବୁଲାଇବା ବାହାନାରେ ହରିଆନା ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସନ୍ଦୀପ ବାନିଙ୍କୁ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରିଦେଇଥିଲେ । ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇବା ପରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ତତ୍ପରତା ଦେଖାଇଛନ୍ତି। ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଝାରସୁଗୁଡା ଜିଲ୍ଲା ଏସପି ଓ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଝିଅଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଇବା ପରେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ଦୁଇଟି ପୃଥକ ପୃଥକ ଟିମ୍ ଗଠନ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪ ଜଣ ସଦସ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଦୁଇଟି ଟିମ୍ ହରିଆନା ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ଟିମ୍  ଝିଅଟିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବ ଓ ଅନ୍ୟ ଟିମଟି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରିବ।

   Related Posts