Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ମଦ ପିଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଢ଼େଇ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜୀଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ସ୍ବାମୀ

3/03/2020 at 12:52 PM

ଭାଗଲପୁର ୩/୩: ଗୋଡ୍ଡା ଜିଲ୍ଲାର ମହଗାମାରେ ରାଣୀ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ କୁନ୍ଦନ କାମତିଙ୍କୁ ମଦ ପିଇବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ସେ ରାଗି ଯାଇ ରାଣୀ ଏବଂ ଅଢ଼େଇ ବର୍ଷର ପୁଅ ହିମାଂଶୁ କୁମାରଙ୍କୁ କିରୋସିନି ଢ଼ାଳି ଜୀଅନ୍ତା ଜଳାଇ ଦେଇଛି। ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ରବିବାର ଦିନ। ସୋମବାର ମା-ପୁଅଙ୍କ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି।

ରାଣୀଙ୍କ ବାପା କହିଥିଲେ ଯେ ୬ବର୍ଷ ତଳେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ରାଣୀଙ୍କ ବିବାହ ଗୋଡ୍ଡା ଜିଲ୍ଲାର ମହଗାମାରେ ରହୁଥିବା କୁନ୍ଦନ କାମତୀ ସହ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ଜ୍ବାଇଁ ଜଣେ ମଦୁଆ। ସେ ମଦ ପିଇବା ପରେ ରାଣୀଙ୍କୁ ପିଟୁଥିଲା। ସେହିପରି ରବିବାର ଦିନ କୁନ୍ଦନ ପୁଣି ଥରେ ମଦ ପିଇ ଆସିଥିଲା। ରାଣୀ ମଦ ପିଇବାକୁ ନେଇ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ସେ ରାଣୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାତିଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ବନ୍ଦ କରି କିରୋସିନି ଢାଳି ପୋଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ଗୁରୁତର ଭାବେ ପୋଡ଼ି ଯାଇଥିବା ରାଣୀ ଏବଂ ନାତିଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଗୋଡ୍ଡାରୁ ମାୟାଗଞ୍ଜ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ରେଫର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ସୋମବାର ମା-ପୁଅଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପ୍ରଥମେ ନାତିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ତା’ପରେ ଝିଅ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇଥିଲା।

   Related Posts