Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ବଡ ଧରଣର ସଫଳତା, ଅବୈଧ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ୨ଜଣ ଗିରଫ
  • ||
  • ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ୩୮୪ଜଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ବୀରତା ପୁରସ୍କାର, ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି
  • ||
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା : ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଆରପିଏନ୍ ସିଂହ, ବିଜେପିରେ ହେବେ ସାମିଲ୍
  • ||
  • ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦଳାଚକଟା : ୬ ମୃତ, ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ୍ ସେକ୍ସନ୍ ଅଫିସର୍, ଏକକାଳୀନ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗି କରୁଥିଲେ ସଭା, ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୭୮୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଓଡିଶା ଓପନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍, ଭାଗନେବେ ୧୭ ଦେଶର ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ
  • ||
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

ପ୍ରେମ ବିବାହ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ଭଉଣୀ ଓ ଭିଣୋଇଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟାକଲା ଭାଇ, ମୃତଦେହକୁ କାଟି କରିଦେଲା ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ

17/09/2019 at 10:34 AM

ତରନତାରନ ୧୭।୯: ୬ମାସ ପୂର୍ବେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମହିଳାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ୧୦ଜଣ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗୁଳି ମାରି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହାଣି ଦେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଅନର କିଲିଂର ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବତରନତାରନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ତରନତାରନ ଜିଲ୍ଲା ନୌଶହରା ଢାଲା ନିବାସୀ ନାରିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କର ୪ ପୁଅ । ସବା ସାନ ପୁଅ ଅମନ ଗହରି ଗାଁର ଅମନପ୍ରିତ କୌରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରବିବାର ଦିନ ଅମନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଗୁରୁଦ୍ବାରା ଯାଇଥିଲେ । ଗୁରୁଦ୍ବାରାରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କାରରେ ଥିବା ଅମନପ୍ରିତଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଗୁରପିନ୍ଦର ସିଂହ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଗାଡିରୁ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ତଳେ ପଡିଯିବା ଦେଖି ଗୁରପିନ୍ଦର ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଖିବୁଜା ଗୁଳା ଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କର ସେହିଠାରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏତିକିରେ ଗୁରପିନ୍ଦରର ମନ ଶାନ୍ତି ହୋଇନଥିଲା । ସେ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ କାଟି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଇଥିଲା । ଏ ସବୁରେ ତାକୁ ୧୦ଜଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଗୁରୁଦ୍ବାରାରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କାରରେ ଥିବା ଅମନପ୍ରିତଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଗୁରପିନ୍ଦର ସିଂହ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଗାଡିରୁ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ତଳେ ପଡିଯିବା ଦେଖି ଗୁରପିନ୍ଦର ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଖିବୁଜା ଗୁଳା ଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କର ସେହିଠାରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏତିକିରେ ଗୁରପିନ୍ଦରର ମନ ଶାନ୍ତି ହୋଇନଥିଲା । ସେ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ କାଟି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଇଥିଲା । ଏ ସବୁରେ ତାକୁ ୧୦ଜଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୁରପିନ୍ଦରଙ୍କ ସହ ତାର ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇସାରିଛି । ଅନ୍ୟ ୬ଜଣଙ୍କ ପରିଚୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଛାନଭିନ ଚଳାଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି । ଗୁରପିନ୍ଦର ନାଁରେ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି ।

   Related Posts