Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୁର୍କୀରେ ବଡ ଧରଣର ଭୂକମ୍ପ ପରେ ସୁନାମି: ପ୍ରକୃତି ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବଲୀଳା, ୬ ମୃତ, ୨୦୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ବିଜେପିକୁ ତିର୍ତ୍ତୋଲବାସୀ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତାଇବେ ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହାତମୁଠାକୁ ଟାଣ କରିବେ- ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • PL 2020: ଗର୍ଜିଲା କ୍ରିସ୍ ଗେଲଙ୍କ ବ୍ୟାଟ୍, ରାଜସ୍ଥାନ ସମ୍ମୁଖରେ ୧୮୬ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଲା କିଙ୍ଗ୍ସ ଏକାଦଶ ପଞ୍ଜାବ
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଜଣେ ମୃତ, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଖସିଲା ବସ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ସେନେଗଲ୍‌ ଉପକୂଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଗଲା ଶରଣାର୍ଥୀଙ୍କ ଡଙ୍ଗା: ୧୪୦ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ବଞ୍ଚିଗଲେ ୬୦
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରୁ ଆଉ ୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୨୩୭
  • ||
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ପ୍ରେମ ବିବାହ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ଭଉଣୀ ଓ ଭିଣୋଇଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟାକଲା ଭାଇ, ମୃତଦେହକୁ କାଟି କରିଦେଲା ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ

17/09/2019 at 10:34 AM

ତରନତାରନ ୧୭।୯: ୬ମାସ ପୂର୍ବେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁଳିକରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ମହିଳାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ୧୦ଜଣ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗୁଳି ମାରି ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମୃତଦେହକୁ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହାଣି ଦେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଅନର କିଲିଂର ଏହି ଘଟଣା ପଞ୍ଜାବତରନତାରନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ତରନତାରନ ଜିଲ୍ଲା ନୌଶହରା ଢାଲା ନିବାସୀ ନାରିନ୍ଦର ସିଂହଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କର ୪ ପୁଅ । ସବା ସାନ ପୁଅ ଅମନ ଗହରି ଗାଁର ଅମନପ୍ରିତ କୌରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ରବିବାର ଦିନ ଅମନ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଗୁରୁଦ୍ବାରା ଯାଇଥିଲେ । ଗୁରୁଦ୍ବାରାରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କାରରେ ଥିବା ଅମନପ୍ରିତଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଗୁରପିନ୍ଦର ସିଂହ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଗାଡିରୁ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ତଳେ ପଡିଯିବା ଦେଖି ଗୁରପିନ୍ଦର ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଖିବୁଜା ଗୁଳା ଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କର ସେହିଠାରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏତିକିରେ ଗୁରପିନ୍ଦରର ମନ ଶାନ୍ତି ହୋଇନଥିଲା । ସେ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ କାଟି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଇଥିଲା । ଏ ସବୁରେ ତାକୁ ୧୦ଜଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଗୁରୁଦ୍ବାରାରେ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ସାରି ଫେରିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କାରରେ ଥିବା ଅମନପ୍ରିତଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଭାଇ ଗୁରପିନ୍ଦର ସିଂହ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ଗାଡିରୁ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ । ସେମାନେ ତଳେ ପଡିଯିବା ଦେଖି ଗୁରପିନ୍ଦର ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସି ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଖିବୁଜା ଗୁଳା ଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କର ସେହିଠାରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏତିକିରେ ଗୁରପିନ୍ଦରର ମନ ଶାନ୍ତି ହୋଇନଥିଲା । ସେ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ସାହାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ କାଟି ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଇଥିଲା । ଏ ସବୁରେ ତାକୁ ୧୦ଜଣ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପୋଲିସର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗୁରପିନ୍ଦରଙ୍କ ସହ ତାର ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୫ଜଣଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇସାରିଛି । ଅନ୍ୟ ୬ଜଣଙ୍କ ପରିଚୟ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିପାରିନାହିଁ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଛାନଭିନ ଚଳାଇଛି । ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି । ଗୁରପିନ୍ଦର ନାଁରେ ଆଗରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରହିଛି ।

   Related Posts