Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

କୁକୁର ପାଇଁ ବୁକ୍ କଲେ ପୂରା ବିଜନେସ୍ କ୍ଲାସ୍: ଦୁହେଁ ମିଶି କଲେ ଯାତ୍ରା

20/09/2021 at 2:40 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୯ : ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସବୁ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ । ଏଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବିମାନରେ ଯାତ୍ରା କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିପାରିବେ । ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟତଃ ବାପା ମାଆ , କିମ୍ବା ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯିବା ପାଇଁ ସ୍ବପ୍ନ ରଖି ଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଥରେ କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ କେହି ଜଣେ ନିଜ କୁକୁର ସହିତ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିଛନ୍ତି । ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯିଏକି ନିଜ କୁକୁର ପାଇଁ ପୁରା ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀକୁ ବୁକ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କୁକୁରଟି ତାଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ସହ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଚେନ୍ନାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଏହି ସବୁ ଘଟିଥିଲା ​​। ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖିଲେ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହି ଯାତ୍ରା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ମାଲିକଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ମଣିଷ ଏବଂ କୁକୁର ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଉଦାହରଣ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଘଟଣା ଏକ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ବିମାନରରେ ଘଟିଥିଲା । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଚେନ୍ନାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଏହି କୁକୁର ବିଜନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ରେ ନିଜ ମାଲିକଙ୍କ ସହ ଯାତ୍ରା କରିଛି। ଏହାର ମାଲିକ ଏଥିପାଇଁ ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିମାନଟିରେ ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟାର ଯାତ୍ରା ଥିଲା । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ଯିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁରକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ସେ ପୁରା ବିଜନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌କୁ ବୁକ୍ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୂଯାୟୀ, ଏହି ଧଳା ରଙ୍ଗର କୁକୁର ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନରେ ଚଢିଥିଲା। ଏହି ବିମାନର ବ୍ୟବସାୟ କ୍ୟାବିନରେ ୧୨ ଟି ସିଟ୍ ଥିଲା ଏବଂ କୁକୁରଟି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବିଜ୍‌ନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲା ​​। ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ମୁମ୍ବାଇ-ଚେନ୍ନାଇ ବିଜନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ଭଡା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୨୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ କୁକୁର ସହିତ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ।

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ପଶୁମାନେ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିଜନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବୋଧହୁଏ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପାଳିତ ପଶୁ ଉଡ଼ାଣ ପାଇଁ ପୁରା ବିଜନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ବୁକ୍ ହୋଇଥିଲା । ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ପୂର୍ବରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଯେତେବେଳେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ବିମାନରେ ଏକ କୁକୁର ଏବଂ ମାଲିକ ବିଜନେସ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ।

   Related Posts