Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଗଳା କାଟିଲା ସ୍ବାମୀ ; ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ

13/10/2018 at 4:19 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୧୩|୧୦: ତାମିଲନାଡୁ ଥିରୁବେରୁମ୍ବୁର ଜିଲ୍ଲା ତିଚ୍ରି ସହରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନାକରିବାରୁ ସ୍ତ୍ରୀର ଗଳା କାଟି ଦେଇଛି ସ୍ବାମୀ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଦେଇଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ୨୬ ବର୍ଷୀୟ ଜେସିନ୍ଥା ଜସବିନ ଏବଂ ୩୪ ବର୍ଷୀୟ ଡି.ଶଙ୍କର ସାଗୟାରାଜ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ହିଁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସାଗୟାରାଜ କେତେବେଳେ କେମିତି କାମରେ ଯାଉଥିଲା । ଏହା ହିଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡାର ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ଥିଲା । ସାଗୟାରାଜ ଜେସିନ୍ଥା ଅଜାଣତରେ ଗହଣା ବନ୍ଧା ପକାଇ ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଝଗଡା ଆହୁରି ତୀବ୍ର ହୋଇଥିଲା ।

ସ୍ବାମୀର ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ଦୁଇ ମାସ ତଳେ ସ୍ତ୍ରୀ ଜେସିନ୍ଥା ତା ବାପା ମାଆଙ୍କ ପାଖରେ ଯାଇ ରହୁଥିଲା । ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ସ୍ବାମୀ ସାଗୟାରାଜ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆ ଜେସିନ୍ଥାଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଘରକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ ସେ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲେ । ତାପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ବନ୍ଦ ହୋଇନଥିଲା । ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଥର ଉଭୟଙ୍କର ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଝଗଡା ହେବା ପରେ ଜେସିନ୍ଥା ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ମନାକରିଦେଇଥିଲେ । ଏଭଳି ଭାବେ ସ୍ତ୍ରୀ ମନାକରିବାରୁ ସାଗୟାରାଜ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଜେସିନ୍ଥା ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇଯାଇଥିଲେ । ରାତି ପ୍ରାୟ ୨ଟା ବେଳେ ଜେସିନ୍ଥାର ଗଳା ଚିପିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଏକ ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଗଳା କାଟିଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଦେଇଛି ।

   Related Posts