Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ଘରଭଡା ଦେଇନପାରି ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ, ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ମଧ୍ୟ ଫଳ ଶୁନ୍ : ଶେଷରେ ନେଲେ ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତି

15/06/2020 at 9:54 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୧୫।୦୬: ଘରଭଡା ଦେଇନପାରି ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ । ଘର ଭଡା ଦେଇନପାରିବାରୁ ଶେଷରେ ନିରାଶ ହୋଇ ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ଭଡାଟିଆ । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ସମ୍ବଲପୁର ଧନୁପାଲି ଥାନା ସମ୍ମୁଖରେ ।  ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଭଡାଟିଆ ଭୋଲା ମହନ୍ତଙ୍କ ଶରୀରର ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ପୋଡିଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭୋଲା ମହନ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଗତ ୩୦ ବର୍ଷ ହେବ ଧନୁପାଲି ଥାନା କୁମ୍ଭାରପଡାରେ ଘରଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ । ହେଲେ ଲକଡାଉନ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରମିକ ଶ୍ରେଣୀର ଭୋଲା ୨ ମାସର ଘରଭଡା ବାବଦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ପାରିନଥିଲେ । ଘର ମାଲିକ ଘର ମରାମତି କରିବା ବାହାନା ଦେଖାଇ ଘର ଛାଡିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ହେଲେ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ଘର ଖୋଜିବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ବୋଲି ଭୋଲା କହିବା ପରେ ଝଗଡା ହେବା ସହ ମାରପିଟ୍ ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ଥାନାକୁ ମାମଲା ଯାଇଥିଲା । ବାରମ୍ବାର ଥାନାକୁ ଦୌଡି ନିରାଶ ହେବା ପରେ ଶେଷରେ ଭୋଲା ଆତ୍ମାହୂତି ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts