Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲ ଦେଖୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ସ୍ୱାମୀ

13/03/2019 at 4:23 PM

ପୁଣେ ୧୩/୩ : ପୁଣେର ସେଲିସଵରୀ ପାର୍କ କଲୋନୀରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ପତ୍ନୀ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲ ଦେଖୁଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ସିରିଏଲ ଦେଖିବାରେ ଏତେ ମଗ୍ନ ଥିଲେ ଯେ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବି କରୁନଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ |


ଘଟଣା ସୋମବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘଟିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆସିଫ ସତ୍ତର ଏକ ପାରିବ କଟା ଛୁରୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ଫ୍ରାକ୍ଚର ହୋଇଯାଇଛି |


ଏନେଇ ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସକାଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅ କ୍ଷୀର ନେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ କ୍ଷୀର ନେଇ ଘରକୁ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ପୁଅ ହାତରେ ଖାଲି ପାକେଟ ଥିଲା | ସେ ସବୁ କ୍ଷୀର ପକାଇ ଦେଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାକୁ ଗଲି କରିଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ପୁଅକୁ ଗଲି ଦେଇଥିବା କାରଣରୁ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନଥିଲେ | ତାପରେ ଆସିଫ ନିଜ କାମରେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯେତେବେଳେ ସେ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନଥିଲେ | ବରଂ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲ ଦେଖିଥିଲେ |


ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ଆସିଫ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଅଧିକ ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲକୁ ମହତ୍ୱ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଆସିଫ | ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଆସିଫ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ | ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts