Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲ ଦେଖୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ସ୍ୱାମୀ

13/03/2019 at 4:23 PM

ପୁଣେ ୧୩/୩ : ପୁଣେର ସେଲିସଵରୀ ପାର୍କ କଲୋନୀରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ପତ୍ନୀ ନିଜ ମୋବାଇଲ ଫୋନରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲ ଦେଖୁଥିଲେ | ମହିଳା ଜଣକ ସିରିଏଲ ଦେଖିବାରେ ଏତେ ମଗ୍ନ ଥିଲେ ଯେ, ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବି କରୁନଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ |


ଘଟଣା ସୋମବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘଟିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆସିଫ ସତ୍ତର ଏକ ପାରିବ କଟା ଛୁରୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଆଙ୍ଗୁଠି ଫ୍ରାକ୍ଚର ହୋଇଯାଇଛି |


ଏନେଇ ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସକାଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅ କ୍ଷୀର ନେବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ କ୍ଷୀର ନେଇ ଘରକୁ ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ପୁଅ ହାତରେ ଖାଲି ପାକେଟ ଥିଲା | ସେ ସବୁ କ୍ଷୀର ପକାଇ ଦେଇଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାକୁ ଗଲି କରିଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ପୁଅକୁ ଗଲି ଦେଇଥିବା କାରଣରୁ ଉଭୟ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନଥିଲେ | ତାପରେ ଆସିଫ ନିଜ କାମରେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯେତେବେଳେ ସେ କାମ ସାରି ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନଥିଲେ | ବରଂ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲ ଦେଖିଥିଲେ |


ଏଥିରେ ରାଗିଯାଇ ଆସିଫ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ | ସ୍ୱାମୀ ଠାରୁ ଅଧିକ ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସିରିଏଲକୁ ମହତ୍ୱ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଆସିଫ | ମହିଳା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାଁରେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଆସିଫ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପତ୍ନୀ | ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି |

   Related Posts