Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ସବୁଠୁଁ ଛୋଟ ଚୋରର କାହାଣୀ , ଚୋରି କରିବାକୁ ବାପାଙ୍କୁ କରୁଥିଲା ସାହାର୍ଯ୍ୟ

28/03/2019 at 8:44 PM

ଆଜିକାଲି ଚୋରି କରିବାର ତରିକା ମଧ୍ୟ ବଦଳିଗଲାଣି । କିଏ କେତେ ପ୍ରକାରର କାଇଦାରେ ଚୋରି କରିବାକୁ ବୁଦ୍ଧି ଖଂଜିଲେଣି , ଶୁଣିବେ ତ ମୁଣ୍ଡରେ ଦେଇଦେବେ ହାତ ।

ଜଣେ ଯୁବକ ମୁଣ୍ଡରେ ଖଂଜିଥିଲା ଏମିତି ଚୋରି କରିବାର କୌଶଳ । ନିଜର ଏକ ଛୋଟ ପୁଅକୁ ନେଇ ଏହିକାମରେ ଲଗାଉଥିଲା । ପାର୍କରେ ଅନ୍ୟମନସ୍କରେ ଥିବା ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟିବାକୁ ନିଜର ଦୁଇବର୍ଷର ପୁଅ ହିଁ ଥିଲା ମୁଖ୍ୟ ସାହାରା । ପାର୍କରେ ବସିଥିବା ସମୟରେ ନିଜର ବ୍ୟାଗ, ମୋବାଇଲ, କିମ୍ବା ପର୍ସ ପାଖରେ ରଖିଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟମନସ୍କତା ଦେଖି କରୁଥିଲା ଏପରି କାମ ।

ଏଭଳି ଏକ ଘଟଣା ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ସମସ୍ତ କାହାଣୀ । ଅମ୍ବାଲା ସିଟିର ସେକ୍ଟର-୯ରେ ଥିବା ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଏହିଭଳି ଘଟଣା । ଜରିକପୁର ହଲଦୀରାମ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ଘଟିଥିଲା ଏହି ଘଟଣା ।

ହଲଦୀରାମ ରେଷ୍ଟୁରାଷ୍ଟ ବାହାରେ ଥିବା ପାର୍କରେ ପରିବାର ସହ ମହିଳା ବସିଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପର୍ସ ଚୋରି ହୋଇଥିବା କହିଥିଲେ । ସେ ଏଣେତେଣେ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ କିଛି ଟେର ପାଇ ନଥିଲେ ।

 କିନ୍ତୁ ପାର୍କରେ ଖେଳୁଥିବା ଗୋଟେ ଛୋଟ ପିଲା ଉପରେ ଆସିଥିଲା ନଜର । ସେ ଅନ୍ୟଜଣକର ପର୍ସ ଧରି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଆସୁଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ ।  ଯୁବକ ସେହି ପର୍ସକୁ ହଠାତ ପିଲାଟି ହାତରୁ ନେଇ କାର୍ ଭିତରେ ରଖି ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣାରେ ମହିଳାଜଣକ  ଯୁବକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ ।

ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜର ଛୋଟ ପୁଅକୁ ନେଇ ପାର୍କକୁ ଯାଉଥିଲା । ସେଠାରେ ଲୋକଙ୍କ ଅନ୍ୟମନସ୍କ ଦେଖି ଛୋଟ ପୁଅକୁ ପର୍ସ ନେଇଆସିବା ପାଇଁ ଶିଖାଉଥିଲା । ଛୋଟପିଲାଟି ପର୍ସ ଆଣିବାପରେ କିଛିଦୂରରେ ଥିବା ଯୁବକ ପିଲାଟି ହାତରୁ ଲୁଟି ନେଇଯାଉଥିଲା ।

ଏହା ହେଉଛି ବାପ-ପୁଅର ଚୋରି କାହାଣୀ ।  ଏହି ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ମହିଳା ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ । ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଯୁବକଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ପର୍ସ ମଧ୍ୟ ଫେରାଇଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts