Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଗୋଟିଏ ଘାଟରେ ପିଉଛନ୍ତି କ୍ଷୀର…ଆପଦକାଳରେ ମଣିଷ-ପଶୁ ସମାନ !

15/04/2020 at 2:17 PM

ଆଗ୍ରା ୧୫।୦୪: ରାସ୍ତାରେ କ୍ଷୀରର କୃତ୍ରିମ ନଦୀ । ଗୋଟିଏ ପଟରେ ଭୋକିଲା ମଣିଷ । ଅନ୍ୟ ପାଖରେ ଦଳେ ବୁଲା କୁକୁର । ସମସ୍ତଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଭୋକିଲା ପେଟରେ ଦାନା ଦେବା । ଯେଉଁ କ୍ଷୀରକୁ କୁକୁରମାନେ ପିଇ ଚାଲିଛନ୍ତି । କାଳବିଳମ୍ବ ନ କରି ଭୋକିଲା ମଣିଷଟି ମଧ୍ୟ ସେହି କ୍ଷୀର ପିଇଚାଲିଛି । ପାଖରେ ଥିବା ଛୋଟିଆ ମାଟି ପାତ୍ରରେ କ୍ଷୀର ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଆଗ୍ରାରେ ତାଜ୍‌ମହଲର ଅନତି ଦୂରରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଏଭଳି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଲକ୍‌ଡାଉନ ଯୋଗୁ ଗରିବଟିଏ ଭୋଗୁଥିବା କଷ୍ଟ ସ୍ପଷ୍ଟ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେଉଥିଲା । କୁକୁର ଓ ମଣିଷ ମଧ୍ୟରେ ଖାଦ୍ୟ ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିଦେଇଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଆଗ୍ରାର ରାମବାଘ ଚୌରାହା ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ବିଶାଳ କ୍ଷୀର ପାତ୍ର ଦୁର୍ଘଟଣାବଶତଃ ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟି ଡିଥିଲା । ଫଳରେ ସେଥିମଧ୍ୟରେ ଥିବା କ୍ଷୀର ରାସ୍ତାରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା । ଯାହାକୁ ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଭୋକିଲା ଲୋକଟିଏ କ୍ଷୀର ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । କୁକୁରଗୁଡିକ ଯଥା ସମ୍ଭବ କ୍ଷୀର ପିଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ଭୋକିଲା ମଣିଷଟି ମଧ୍ୟ ଆଞ୍ଜୁଳା ଆଞ୍ଜୁଳା କରି ମାଟି ପାତ୍ରରେ କ୍ଷୀର ସଂଗ୍ରହ କରିବାକୁ ଲାଗିପଡିଥିଲେ । କୁକୁରମାନେ କ୍ଷୀରରେ ମୁଁହ ମାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଣଦେଖା କରିଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣା ସମୟର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts