Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ମମିତା ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରି : କ୍ରାଇମ୍ ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍ ପରେ ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଅନେକ ତଥ୍ୟ, ରାଧେ ଘରୁ ମିଳିଥିବା ସାମଗ୍ରୀର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ

23/10/2021 at 9:50 AM

ବଲାଙ୍ଗୀର ୨୩।୧୦: ମାଷ୍ଟର ପ୍ଲାନ୍ କରି ହତ୍ୟା କଲା । ଡାକି ନେଲା ପରେ ହତ୍ୟା କରି ପୋଡି ପୋତି ଦେଲା। ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ମର୍ଡର ମିଷ୍ଟ୍ରିର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ତଥ୍ୟ ଲାଗୁଛି ପୋଲିସ ହାତରେ। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ ୫ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ୪ର୍ଥ ଦିନରେ ଜେରା ହେବ ।

ଶୁକ୍ରବାର ଘଟଣାର ସିନ୍ ରିକ୍ରିଏସନ୍ କରାଯାଇଛି। ପୁଣି ଫେରିବା ପରେ ଗୋବିନ୍ଦକୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯିବା ସହ ଆହୁରି ପ୍ରମାଣ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ । ସେପଟେ ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଉତ୍ତରାଞ୍ଚଳ ଡିଆଇଜି ଦୀପକ କୁମାର ଏସପି ନୀତିନ କୁଶଲକରଙ୍କୁ ଯାହା ସବୁ ତଥ୍ୟ ମିଳିଛି ତାର କାଗଜପତ୍ର କାମ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । କୋର୍ଟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ ସହ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ମର୍ଡର ଦିନର ସବୁ ଘଟଣା ସତ ସତ ଗୋବିନ୍ଦ ବଖାଣିଛି ଓ ତାହାକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରମାଣର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଥିବାରୁ ତାହା ଯୋଗାଡ କରାଯାଉଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡିଆଇଜି।

ସେପଟେ ମୁଖ୍ୟ ସହଯୋଗୀ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ରାଧେକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ତା ଘରୁ ମିଳିଛି ବ୍ୟାଗ୍ । ଯାହାସବୁ ସାମଗ୍ରୀ ରହିଛି ତାହା ମମିତାଙ୍କର ନା ଆଉ କାହାର ତାହା ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts