Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ମାଆ ଓ ଭାଲୁ ଛୁଆଟି ସ୍କୁଲ୍‌ ପ୍ଲେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଖେଳୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ : ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ଫଟୋ…

26/09/2021 at 11:01 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୯ : ସାଧାରଣତଃ ଭାଲୁକୁ ସବୁବେଳେ ଭାଲୁକୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ହେଲେ କେବେ ପାର୍କରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି । ତାହା ପୁଣି ସେ ଏକା ନୁହେଁ ତା ଛୁଆକୁ ଖେଳାଉଥିବାର । ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯାହା ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯିବେ ।

ତେବେ ସ୍କୁଲର ପ୍ଲେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଏକ ମାମା ଭାଲୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଛୁଆ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ଅନଲାଇନରେ ସବୁ ପ୍ରକାର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନେକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି ଏବଂ ବିସ୍ମିତ କରିଛି। ଏହା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସମାନ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ବୋଲି କୁହା ଯାଉଛି ।

ଉତ୍ତର କାରୋଲିନାର ଆଶେଭିଲର ଆଇଜାକ୍ ଡିକ୍ସନ୍‌ର ଏକ ସ୍କୁଲ୍‌ ବେଟି ଷ୍ଟକ୍ସଲେଗର୍ ପ୍ଲେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡର ଏହି ଘଟଣାକୁ କଏଦ କରାଯାଇଛି । ସ୍କୁଲର ଖେଳ ପଡିଆର… ଏହିଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି ମାମା ଭାଲୁଟି ତା ଛୁଆ କୁ ଦୋଳି ବା ସ୍ଲାଇଡ୍‌ କେଳାଉଥିବାର । ଏହା ସହ ମଜା କରୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ସହ ଛୁଆଟିକୁ ମଧ୍ୟ ଖେଳିବା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଚି ମାଆ ଭାଲୁ । ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବଡ ସ୍ଲାଇଡ୍‌ରେ ଛୁଆ ଭାଲୁଟି ଖସିକି ଆସୁଛି ପୁଣି ଥରେ ଦୌଡିକି ଛୋଟ ସ୍ଲାଇଡ୍‌ ପାଖକୁ ଚାଲି ଯାଉଛି ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ, ସେୟାର ହେବା ପରଠାରୁ ୩.୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି । ବିଭିନ୍ନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରାଯିବା ସହ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଜଣେ ଫେସବୁକ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ନିର୍ବୋଧ ଭାଲୁକୁ ଭଲ ପାଏ। “ସମସ୍ତ ସ୍ନେହୀ ମା’ମାନଙ୍କର ସମାନ ରହିଛି ତାହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି.. କ୍ୟାପଚର ପାଇଁ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ! ” ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି “ସେମାନଙ୍କୁ ଏକତ୍ର ଖେଳିବା ଦେଖିବା ପ୍ରକୃତରେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛି ।

   Related Posts