Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ଵାଦ’ ପ୍ରଭାବ: ଆସନ୍ତାକାଲି ୧୯ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି
  • ||
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ମହିଳା କମିଶନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରେଖା ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କଲେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଲଭି

28/10/2020 at 11:08 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮/୧୦: ‘ହୋଟେଲ୍ ମିଲନ୍’ ଫେମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଲଭି ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ ନିକଟରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କୁ କୋକିଳାବେନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ନିକଟରେ ଆହତ ମାଲଭି ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମାଲଭି ନିଜ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ମାଗୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ମାଲଭି କହୁଛନ୍ତି-‘ ସେ ଜାତୀୟ ମହିଳା କମିଶନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରେଖା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ମାମଲାକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ଏହା ସହିତ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣଓ୍ବତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ମାଲଭି କହିଛନ୍ତି ଯେ ,‘ ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତୁ କାରଣ ସେ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହର ମଣ୍ଡିର ବାସିନ୍ଦା। ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିବ ବୋଲି ସେ କେବେ ସ୍ବପ୍ନରେ ସୁଦ୍ଧା ଭାବିନଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କଠୁ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ୁଛନ୍ତି।

ମାଲଭିଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣା ଭର୍ସୋଭାରେ ସୋମବାର ରାତି ପାଖାପାଖି ୯ଟାରେ ଘଟିଥିଲା। ସେ କ୍ୟାଫେରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହିକି ଯେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା।

ସେ ତାଙ୍କୁ ୩ଥର ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ମାଲବିଙ୍କ ଦୁଇ ହାତ ଏବଂ ପେଟରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ସେ ଏବେ ବିପଦମୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିବେ। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ମଣ୍ଡିରେ ରହୁଥିବା ମାଲଭି ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘କୁମାରୀ ୨୧ ଏଫ’,ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘ନଦିକ୍କୁ ଏଣ୍ଡି’,ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ‘ହୋଟେଲ୍ ମିଲନ’,ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘ଉଡ଼ାନ’ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ କିଛି ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts