Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||
  • ଆହତ ହାତୀର ଚିକିତ୍ସା କଲା ବନ ବିଭାଗ, ବାରହା ଫାଶରେ ପଡି ଗୋଡରେ ହୋଇଥିଲା କ୍ଷତ
  • ||
  • ଖସିବ ପାରଦ ବଢିବ ଶୀତ, ୧୯ ଯାଏଁ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘନ କୁହୁଡି
  • ||

ମୀନାଙ୍କୁ ଝୁରୁଛି ମାଲକାନଗିରି, ଜିଲ୍ଲାବାସୀ ଦେଲେ ଅଶ୍ରୁଳ ବିଦାୟ

22/08/2019 at 6:13 PM

ମାଲକାନଗିରି ୨୨|୮: ମୀନାଙ୍କୁ ଝୁରୁଛି ମାଲକାନଗିରି । ଏସପି ଜଗମୋହନ ମୀନାଙ୍କ ବଦଳି ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭାବବିହ୍ବଳ ବିଦାୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦେଇଛନ୍ତି ସହକର୍ମୀ, ଯବାନଙ୍କ ସହ ମାଲକାନଗିରିବାସୀ । ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ଦିନରେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଦିବାସୀ ଲୋକଙ୍କ ମନକୁ ଜିଣି ତାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଭାଜନ ହୋଇପାରିଥିବା ଏହି ଆଇପିଏସ୍‌ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଏବେ ଝୁରୁଛି ମାଲକାନଗିରି ।

ଅନ୍ୟକୁ ନିଜର କରିବାର କଳା ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ କରିପାରିଥିଲା । ମାତ୍ର ୨ବର୍ଷର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଭିତରେ ମାଲକାନଗିରିବାସୀଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇପାରିଥିବା ଏହି ଆଇପିଏସ ଅଫିସର ଜଗମୋହନ ମୀନା । ସେଇଥିପାଇଁ ତ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ଲୋକେ କାନ୍ଧରେ ବସାଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ମାଲକାନଗିରିରୁ ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାକୁ ବଦଳି ହୋଇଥିବା ଏସପି ମିନାଙ୍କୁ ଠିକ୍‌ ଏମିତି କିଛି ଢ଼ଙ୍ଗରେ ଭାବ ବିହ୍ବଳ ବିଦାୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦେଇଛନ୍ତି ସହକର୍ମୀ, ଯବାନଙ୍କ ସହ ମାଲକାନଗିରିବାସୀ । ପତ୍ନୀ ଓ କୁନି ପୁଅ ସହ ଜଗମୋହନ ମିନା ଆଜି ଯେତେବେଳେ ନିଜ କ୍ବାର୍ଟରରୁ ବାହାରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଶତାଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି ଭାବେ ଫୁଲମାଳ ପକାଇ କାନ୍ଧରେ ବସାଇ ନାଚଗୀତ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଇଥିଲେ ଭାବବିହ୍ବଳ ବିଦାୟ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା । ନିଜର  ସ୍ବଳ୍ପ ସମୟର କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ଭିତରେ ଏହି ଆଇପିଏସ୍‌ ଅଫିସର ଜଣକ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାରେ ନକ୍ସଲ ଦମନ ଅପରେସନ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବନ୍ୟା ଓ ବିପତ୍ତି ବେଳେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଥିରେ ବେଶ୍‌ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଅଫିସର ମୀନା  । ଯାହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକପ୍ରିୟତାର ମାପକାଠି ହୋଇପାରିଛି । ଆମ ଦେଶରେ ଏମିତି ଚିତ୍ର ଖୁବ୍‌ କମ୍‌ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଯେଉଁଠି  ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏମିତି ଅଶ୍ରୁଳ ବିଦାୟ ଦେଇଥାନ୍ତି ଲୋକେ ।

   Related Posts