Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ମା’ଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଲେ ମଲ୍ଲିକା, କହିଲେ-‘ମୁଁ ତୁମର ଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ’

15/06/2021 at 12:57 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୬: ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକା ଦୁଆଙ୍କ ମା ପଦ୍ମାବତୀ ଦୁଆଙ୍କ ନିକଟରେ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ପଦ୍ମାବତୀ ଦୁଆ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ପଦ୍ମାବତୀ ଦୁଆ ଚିନ୍ନା ଦୁଆ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା । ସେ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ରେଡିଓଲୋଜିଷ୍ଟ ଥିଲେ ଏବଂ ସାମ୍ବାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ । ପଦ୍ମାବତୀ ଦୁଆ କରୋନା ଭାଇରସରେ ପୀଡିତ ହେବା ପରେ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ମେଡାଣ୍ଟା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ।

PunjabKesari

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମଲ୍ଲିକା ଦୁଆ, ତାଙ୍କ ବାପା ବିନୋଦ ଦୁଆ ଏବଂ ମା ପଦ୍ମାବତୀ ଦୁଆ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ବିନୋଦ ଦୁଆ ଏବଂ ପଦ୍ମାବତୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେତୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଜୁନ୍ ୭ ରେ ବିନୋଦ ଦୁଆ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ପତ୍ନଙ୍କ ବିୟୋଗ ଖବର ଫେସବୁକରେ ଦେଇ ବିନୋଦ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଚିନ୍ନା ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି।‘

ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଲ୍ଲିକା ଦୁଆ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆମକୁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି। ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ମୋ ଜୀବନସାରା, ଏକମାତ୍ର ଭଗବାନ ମୁଁ ଯାହାକୁ ଜାଣିଥିଲି । ମୋତେ କ୍ଷମା କର ମା । ମୁଁ ତୁମକୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲି ନାହିଁ । ତୁମେ ବହୁତ କଷ୍ଟଦାୟକ ଯୁଦ୍ଧ କରିଥିଲ ମା । ମୋର ପ୍ରିୟ ମୋ ହୃଦୟ। ତୁମେ ମୋର ପୁରା ଜୀବନ ।

PunjabKesari

ମଲ୍ଲିକା ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହା ମୋର କ୍ଷତି ଏବଂ ଦୁଃଖ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ । ଏହା ଏକ ଜୀବନର ଅକାଳ ସମାପ୍ତି ବିଷୟରେ । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ସେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ଥିଲେ। ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ କି ମୁଁ ପୁନର୍ବାର ଭଗବାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବି ।

ପଦ୍ମାବତୀ ଦୁଆ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଶାଢୀ କଲେକ୍ସନଠାରୁ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରାନ୍ଧିବା ଏବଂ ଗୀତ ଗାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ବେଶ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ ।

   Related Posts