Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ପାଠ ପଢୁନଥିଲା ବୋଲି ୧୦ ବର୍ଷର ପୁଅକୁ ଜିଅନ୍ତା ଜାଳିଦେଲା ବାପା, ପୋଡିଯାଇଛି ଶରୀରର ୬୫ ଭାଗ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ନର୍ଭେରାମ ଖଣି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆୟକର ଚଢାଉ, ବିଭିନ୍ନ କାଗଜପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୨ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୨୨ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୫୬୬ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛରୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍, ୫ ଯାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କର ମୋହର ଲଗାଇଛନ୍ତି କି ମଲାଇକା ?

27/11/2018 at 4:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭/୧୧ : ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଏବଂ ମଲାଇକା ଅରୋଡାଙ୍କ ରିଲେସନସିପ ପରେ ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି | କିନ୍ତୁ ରିଲେସନସିପକୁ ନେଇ ଏବେ ଯାଏଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ବି କୌଣସି ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି | ଉଭୟ ମିଶି ବୁଲାବୁଲି କରିବା ଦୃଶ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତେବେ ନିକଟରେ ଉଭୟଙ୍କୁ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସହ ଡିନର କରୁଥିବାବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା |
ମଲାଇକା ଅରୋଡାଙ୍କ ସହ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଯେଉଁଥିରେ ମଲାଇକା ଅରୋଡା ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁଡ଼ରେ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଥିବା ଦେଖାଦେଇଛି |

ଇଣ୍ଡିଆ’ସଁ ଗଟ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କରଣ ଜୋହର ମଲାଇକାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ, “କାଲି ରାତିର କଫି କେମିତି ଲାଗିଲା” | ଉତ୍ତରରେ ମଲାଇକା କହିଥିଲେ ” ବହୁତ ହଟ ଏବଂ ଇମାନଦାର, ମତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ” | ଏଥିରେ କରଣଙ୍କ ଇସାରା ତାଙ୍କ ଶୋ କଫି ହ୍ୱିଥ କରଣ ଆଡକୁ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଅତିଥି ଭାବେ ଆସିଥିଲେ |

ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଜବାବକୁ ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ଯୋଡ଼ା ଯାଇଛି | ସେପଟେ କରଣଙ୍କ ଚାଟ ଶୋ ଅର୍ଜୁନ କହିଥିଲେ ସେ ସିଙ୍ଗଲ ନାହାନ୍ତି, ବିବାହ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି |

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଉଭୟ ମଲାଇକା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ ମିଶିକି ରହିବେ | ଆହୁରି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଉଭୟ ମିଶି ଲୋଖଣ୍ଡଵାଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ନିକଟରେ ଏକ ଫ୍ଲାଟ କିଣିଛନ୍ତି | ତେବେ ଉଭୟ ମିଶି ରହିବେ ନା ନାହିଁ ତାହା ଏବେ ଜଣା ଜଣାପଡିନାହିଁ |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଲାଇକା ଅରୋଡା ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ତେବେ ବିବାହର ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣାରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

   Related Posts