Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବୁଧବାର ଭାରତ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ ଦିନକିଆ ସିରିଜ୍
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଲକଡାଉନରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଡିଫରେଣ୍ଟ ମୁଡ୍ : ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍

2/06/2020 at 1:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨/୬: ମଲାଇକା ଅରୋରା ନିଜ ଲକଡାଉନ୍ ପିରିୟଡର ଅନେକ ଫଟୋ ଇନଷ୍ଟାରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କେତେବେଳେ ସେ କୁକିଂ କରୁଛନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ଘରେ ବ୍ୟୁଟି ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ୍ ନେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏବେ ମଲାଇକା ଅରୋରା ଏକ କୋଲାଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ନିଜ ଲକଡାଉନ୍ ମୁଡ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

View this post on Instagram

My various stages of lockdown… #stayhomestaysafe #staysane

A post shared by Malaika Arora (@malaikaaroraofficial) on

ମଲାଇକା ୪ଟି ଫଟୋର କୋଲାଜ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ମୁଡ୍ ଦେଖାଯାଇଛି। କେଉଁଥିରେ ସେ ଚୁଲବୁଲି,ମସ୍ତି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ତ କେଉଁଥିରେ ସେ ରିଲାକ୍ସ ଏବଂ ଚିଲ୍ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ମଲାଇକା ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ- ଲକଡାଉନରେ ତାଙ୍କର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେଜ୍। ଏହି ୪ଟି ଫଟୋରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କମୋନ୍ ରହିଛି। ତାହା ହେଲା ମଲାଇକା ଅରୋରାଙ୍କ ଗ୍ଲୋଇଂ ସ୍କିନ୍। ସେ ସବୁ ଫଟୋରେ ଗର୍ଜିୟସ୍ ଲାଗୁଛନ୍ତି।

ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ଫନି,କ୍ୟୁଟ୍ ଏବଂ ବିୟୁଟିଫୁଲ୍ ଭଳି ଟ୍ୟାଗ୍ ଦେଉଛନ୍ତି। ଲକଡାଉନରେ ମଲାଇକା ଅରୋରା ଘରେ ନିଜ ପୁଅ ଏବଂ କୁକୁର ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି। ମଲାଇକା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଷ୍ଟନିଂ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି।

ଲକଡାଉନରେ ମଲାଇକା ଅରୋରା ନିଜ ଫିଟନେସ୍ ସହ ସ୍କିନର ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଧ୍ୟାନ ରଖୁଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଓ୍ବାର୍କଆଉଟ୍ ଭିଡିଓ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ସେୟାର କରନ୍ତି।

   Related Posts