Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧି ଡାନ୍ସ କଲେ ମଲାଇକା ଅରୋରା : ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଲେ ଶୁଭକାମନା

14/11/2020 at 11:47 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୧: ମଲାଇକା ଅରୋରା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି। ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ନିଜ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଏବେ ମଲାଇକା ନିଜର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ଜୋରସୋରରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଏଥିରେ ସେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧି ଡାନ୍ସ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଅନ୍ଦାଜ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ସେୟାର କରି ମଲାଇକା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦୀପାବଳି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ,‘ଧନତେରାସ ଏବଂ ଦୀପାବଳିର ଏହି ଶୁଭ ଅବସରରେ କାମନା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଘରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବାସ ହେଉ ଏବଂ କରୋନାର ନାଶ ହେଉ।’ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଫରାହ ଖାନ୍ କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଘୂରୁଥିବା ଆଇନା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରିଟି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକ କମେଣ୍ଟ୍ କରି ଏହି ଭିଡିଓରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସାଢ଼େ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି।

ଏଥର ମଲାଇକା ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅର୍ଜୁନ କପୁରଙ୍କ ସହ ଧର୍ମଶାଳାରେ ଦୀପାବଳି ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିବେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ମୁମ୍ବାଇର କଲିନା ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସ୍ପଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା।ଅର୍ଜୁନ ଏବେ ଧର୍ମଶାଳାରେ ଫିଲ୍ମ ଭୂତ ପୋଲିସର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ମଲାଇକାଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା,ଯେଉଁଥିରେ ସେ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ ମଧ୍ୟ ଭୂତ ପୋଲିସର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଏପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ସହ ଧର୍ମଶାଳାରେ ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରିବାର ପ୍ଲାନ୍ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts