Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

କିଏ ହେବେ ସୀତା ? କରୀନା କପୁରଙ୍କ କାଷ୍ଟକୁ ନେଇ ରାଇଟର୍ କହିଲେ ଏମିତି କଥା

23/07/2021 at 12:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୭ : ଅଲୌକିକ ଦେଶାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାମାୟଣ ମହାକାବ୍ୟକୁ ‘ସୀତା’ର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ରିଟେଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ନାମ ହେଉଛି ‘ସୀତା’ । ଏହା ହେଉଛି ସେହି ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପରେ ଘନିଷ୍ଠ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଭେଟେରାନ୍ ଲେଖକ ବିଜୟେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମରେ ସୀତା ମାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ କରୀନା କପୁରଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ରୂପେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ ବିଜୟ ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି, “ସୀତା ମା’ଙ୍କ ଭୂମିକାରେ କିଏ ଅଭିନୟ କରିବେ ତାହା ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥିର କରିନାହୁଁ। ଆମେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନାମ ଘୋଷଣା କରିବୁ । କରୀନାଙ୍କୁ ସୀତାଙ୍କ ଅଂଶ ଦିଆଯାଉଥିବା ଖବର ବିଷୟରେ ପଚରାଯିବା ପରେ ପ୍ରସାଦ ଏପରି ଖବରକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସହ ଜଡିତ ଏକ ସୂତ୍ର କହିଛି ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ଚେହେରା ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, କାରଣ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାମ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଗ୍ରହଣୀୟ ହେବ ନାହିଁ। ସୂତ୍ର କହିଛି, “ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ଚିଖଲିଆ ରମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ସିରିଏଲ ରାମାୟଣରେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ସହିତ ପରିଚିତ ନଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଆଜି ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ ସୀତାଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଦେଖିବେ।”

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କରୀନା ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ସୀତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ବହୁ ପରିମାଣର ଦାବି କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଘୃଣା ମିଳିଥିଲା, ପ୍ରସାଦ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ଭୂମିକା ପାଇଁ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ। ଯଦି ରିପୋର୍ଟକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ମହେଶ ବାବୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହି ଫିଲ୍ମଟି 3D ରେ ସୁଟିଂ ହେବ । ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଭାଷାରେ ମଧ୍ୟ ରିଲିଜ୍ କରିବ।

   Related Posts