Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ପରକୀୟା ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ି ଢେଙ୍କାନାଳର ମଂଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଯବାନ ସଂଜୟ : ଗିରଫ ହେଲା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ; ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ ହୋଇଛି ମୃତ ମଂଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣା

20/10/2018 at 8:30 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୨୦/୧୦: ଢେଙ୍କାନାଳର ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଜଣେ ସାମରିକ ଯବାନ । ଆସାମର ଦିବ୍ରୁଗଡ଼ରେ ଥିବା ଆହ୍ଲାବାଦ ରେଜିମେଣ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲା ସଞ୍ଜୟ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ମୃତ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣା ପାତ୍ରଙ୍କୁ କିଛିଦିନ ତଳେ ଗିରଫ କରିଥିଲା ।

ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ପରକୀୟା ପ୍ରେମ ବୋଲି ପ୍ରଥମରୁ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଇଥିଲା । ଅରୁଣା ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାପରେ ସମଗ୍ର ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା । ଅରୁଣା ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଜେରା କରିବାବେଳେ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଓ ସେଥିରେ ଅରୁଣା ସହଯୋଗ କରିଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ ଜାଣିପାରିଥିଲା ।

          ମୃତ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣା ପାତ୍ର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ମଧ୍ୟରେ ଫେସବୁକ୍‌ରୁ ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ପରସ୍ପରକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ବ୍ୟଗ୍ର ଥିଲେ । ହେଲେ ଅରୁଣାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର କଣ୍ଟା ହୋଇଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ରକୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ସ୍ତ୍ରୀ ଅରୁଣା ଓ ସଞ୍ଜୟ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ । ଯୋଜନା ମୁତାବକ ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ୩ ତାରିଖ ଦିନ ଦ୍ୱିପହରେ ଗହଣା ଦୋକାନ ବନ୍ଦ କରି ମଣ୍ଟୁ ଘରକୁ ଖାଇବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ଅରୁଣା ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଖାଇବାରେ ନିଶାଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ମଣ୍ଟୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ କରିବା ପରେ ପରେ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରେ ଅଚେତ ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲେ । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ସଞ୍ଜୟ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଅରୁଣା ସହାୟତାରେ ମଣ୍ଟୁଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସମଗ୍ର ଢେଙ୍କାନାଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର ଏବଂ ଆରୁଣାଙ୍କର ୧୨ ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି ।

          ସୁଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କ ନିଜ ଘର ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମେଦିନପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ । ଚାରିତ୍ରିକ ଦୋଷ ଯୋଗୁଁ ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ର ଏବଂ ଅରୁଣା ପାତ୍ରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବରାବର ଝଗଡ଼ା ଲାଗିରହୁଥିଲା । ମଣ୍ଟୁ ପାତ୍ରଙ୍କ ହତ୍ୟାପରେ ପରେ ମଣ୍ଟୁଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ପରକୀୟା ପ୍ରିତିଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସନ୍ଦେହ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts