Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହିରା ଖାନ୍ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ : ଫିଲ୍ମ ‘ରଇସ୍’ରେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ କାମ

14/12/2020 at 12:11 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୨: ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ରଇସ’ରେ ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାହିରା ଖାନ୍ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବିଷୟରେ ମାହିରା ନିଜେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ମାହିରା ଖାନ୍ ୨୦୧୭ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ‘ରଇସ’ରୁ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

ମାହିରା ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ,‘ ତାଙ୍କ କୋଭିଡ-୧୯ ଟେଷ୍ଟ୍ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି। ସେ ଆଇସୋଲେଟ୍ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ତଳେ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେ ଏବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠିନ ସମୟ,କିନ୍ତୁ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫେରିବେ,ଇନଶା ଅଲ୍ଲାହ। ପ୍ଲିଜ ନିଜ ପାଇଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମାସ୍କ ନିଶ୍ଚୟ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ଏବଂ ସମସ୍ତ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ଅଫରର ମଧ୍ୟ ସ୍ବାଗତ କରୁଛନ୍ତି।’

ମାହିରା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି। ସେ ପାକିସ୍ତାନର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ୧୯୮୪ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୨୧ତାରିଖରେ ପାକିସ୍ତାନର କରାଚୀରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ। ମାହିରା ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଶୋ ମଧ୍ୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ସେ ଭିଜେ ଭାବେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ମାହିରା ୨୦୧୧ମସିହାରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଫିଲ୍ମ ‘ବୋଲ’ରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହା ତାଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା। ଏହା ପରେ ମାହିରା ପାକିସ୍ତାନର ଅନେକ ଟିଭି ଶୋରେ କାମ କରିଥିଲେ। ସେ ଫଓ୍ବାଦ ଖାନଙ୍କ ସହ ଟିଭି ଶୋ ‘ହମସଫର’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ। ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫଓ୍ବାଦ ଖାନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ଲିଜେଣ୍ଡ ଅଫ୍ ମୌଲା ଜାଟ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।

   Related Posts