Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ପୁଣି ଥରେ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି

26/02/2020 at 1:21 PM

ରାଞ୍ଚି ୨୬।୦୨: କ୍ରିକେଟ୍‌ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡକୁ ଫେରିଲେ ଧୋନି । କ୍ରିକେଟ ଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିବା ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ପୁଣି ଥରେ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ଝାଡକଣ୍ଡର କ୍ରିକେଟ ଆସୋସିଏସନ୍‌ର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅଭ୍ୟାସ କରିଛନ୍ତି ମାହି । ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଆଇପିଏଲ୍‌ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତେବେ ଆଇପିଏଲ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ପାଇଁ ପଡିଆକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ । ଗତବର୍ଷ ଇଂଲଣ୍ଡ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ବିଶ୍ବକପ୍‌ରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ । ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପରେ କୌଣସି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିନାହାନ୍ତି ଧୋନି ।   

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ଗତବର୍ଷ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଚାଲିଥିବା ବିଶ୍ବକପ୍‌ରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଶେଷଥର ପାଇଁ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିଲେ । କ୍ରିକେଟ ଠାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିବା ଧୋନି ଏବେ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଧୋନି ନିଜର ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଝାଡଖଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି ।  

ଆସନ୍ତା ମାସ ୨୯ତାରିଖରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌  ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି । ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଧୋନି କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଖୁବ୍‌ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିଥିବା ମାହୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ଆଇପିଏଲ୍‌ ବେଶ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ନିଜର ଆଲୋଚକଙ୍କ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଧୋନିଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଇପିଏଲ ଏକ ସୁଯୋଗ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ।  

ନିଜର ଘରୋଇ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଧୋନି ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେଣି । ନିଜ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଜାନୁଆରୀ ମାସରେ ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ଚୁକ୍ତି ତାଲିକାରେ ଧୋନି ନାମ ଗାଏବ ଥିଲା । ନିଜର ଭବିଷ୍ୟ କ୍ରିକେଟକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ରାଞ୍ଚି ଟିମ୍‌ ସହିତ ଏକ ଅଭ୍ୟାସ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳିଥିଲେ । ଏହିପରି ଭାବେ ନିଜର ଆଗାମୀ ଆଇପିଏଲ୍‌ ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ।  

   Related Posts