Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଜେରା କଲା ସାନ୍ତାକ୍ରୁଜ୍ ପୋଲିସ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲାରେ ଥାନାରେ ୨ ଘଣ୍ଟା ବସେଇ ଗୁଡେଇ ତୁଡେଇ କଲା ପ୍ରଶ୍ନ

27/07/2020 at 3:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୨୭|୦୭ :  ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଅନେକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି ରଖିଛି । ବଲିଉଡ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ସିନେ ନିର୍ମାତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ପୋଲିସ ସୋମବାର ଥାନାକୁ ଡାକି ପଚରାଉଚୁରା କରିଛି । ଦିନ ୧୨ଟାରେ ପୋଲିସ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଥାନାରେ ହାଜର ହେବାକୁ କହିଥିଲା । ସାନ୍ତାକ୍ରୁଜ୍ ଥାନାରେ ମହେଶଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । ତାଙ୍କ ସହ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଅଧିକାରୀ ଓ ଅନ୍ୟ ଟିମ୍ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ରବିବାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ଦେଶମୁଖ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଓ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ମ୍ୟାନଜରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯିବ । ପରେ ଧର୍ମା ପ୍ରଡକ୍ସନର ସିଇଓ ଅପୂର୍ବ ମେହେତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା । ମହେଶଙ୍କ ପଚରାଉଚୁରା ପରେ କଣ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଛି ।

ଅନିଲ ଦେଶମୁଖ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାର କହିଥିଲେ ଯେ, ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଉ । ମହେଶଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । କରନ ଜୋହରଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରକୁ ମଧ୍ୟ ଜେରା କରାଯିବ । ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ନିଜେ କରନ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ଜେରାର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି ।

ତେବେ କରନ ଜୋହରଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ୱତ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ନିଜେ କରନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରାଯାଉ ବୋଲି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ବନ୍ଧୁ କରନଙ୍କୁ ନୁହେଁ ବୋଲି କଙ୍ଗନା ତାତ୍ସଲ୍ୟ କରି କହିଥିଲେ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ଓ କରନ ଜୋହର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମାମଲାରେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି । କରନ ଜୋହରଙ୍କ ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର ଅନ୍ତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଲାଗିଛି । ସେହିପରି ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ସୋନମ କପୁର ଓ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଷ୍ଟାର କିଡଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲ୍ କରାଯାଉଛି  ।

   Related Posts