Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

୩୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ମହାସଂଯୋଗ, ଲାଭବାନ୍ ହେବେ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି

29/12/2019 at 5:12 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୩ ଶହ ବର୍ଷ ପରେ ମହାସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହ କିଛି ଚମତ୍କାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏମାନେ ସବୁ କାମ ଦୃଢତାର ସହ କରିବାକୁ ପସନ୍ତ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ବାସ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଏମାନଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜାବନରେ ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଆନନ୍ଦଦାୟକ । ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନେ ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତି ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ, ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଜୀବନରେ କେତେକ ବଡ ଚମତ୍କାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ । ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କର ସମୟ ସବୁବେଳେ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ରହିବ । ପରାକ୍ରମରେ ଏମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ମାତ୍ର ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନକରାତ୍ମକ ବିଚାରଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ ।

ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ । ଧାର ନେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁଝି ଦେବେ । ଯାହା ଫଳରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଏମାନେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସୌର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପରାକ୍ରମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ । ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଲାଭପ୍ରଦ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଏହି ସମୟ ଘର ଏବଂ ଗାଡି କ୍ରୟ କରିବାର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ । ଚାକିରିଆମାନଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ସହ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଏହି ୪ଟି ରାଶି ହେଉଛି କୁମ୍ଭ, ତୁଳା, ମିଥୁନ, ସିଂହ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ସର୍ବଦା ରହିବ ।

   Related Posts