Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

୩୦୦ ବର୍ଷ ପରେ ମହାସଂଯୋଗ, ଲାଭବାନ୍ ହେବେ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି

29/12/2019 at 5:12 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୩ ଶହ ବର୍ଷ ପରେ ମହାସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହ କିଛି ଚମତ୍କାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏମାନେ ସବୁ କାମ ଦୃଢତାର ସହ କରିବାକୁ ପସନ୍ତ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ବାସ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଏମାନଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜାବନରେ ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ୍ ଆନନ୍ଦଦାୟକ । ଶିକ୍ଷା, ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନେ ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତି ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ, ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ଜୀବନରେ କେତେକ ବଡ ଚମତ୍କାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ । ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କର ସମୟ ସବୁବେଳେ ଠିକ୍ ଠାକ୍ ରହିବ । ପରାକ୍ରମରେ ଏମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ମାତ୍ର ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନକରାତ୍ମକ ବିଚାରଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ଦେଖାଦେବ ।

ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ । ଧାର ନେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁଝି ଦେବେ । ଯାହା ଫଳରେ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଏମାନେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ସୌର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପରାକ୍ରମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ । ଦୂରସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଲାଭପ୍ରଦ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ । ଏହି ସମୟ ଘର ଏବଂ ଗାଡି କ୍ରୟ କରିବାର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସମୟ । ଚାକିରିଆମାନଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ସହ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଏହି ୪ଟି ରାଶି ହେଉଛି କୁମ୍ଭ, ତୁଳା, ମିଥୁନ, ସିଂହ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ସର୍ବଦା ରହିବ ।

   Related Posts