Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

୬୦ ବର୍ଷ ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ହେବ ମହାସଂଯୋଗ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ

10/11/2019 at 3:23 PM

ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୬୦ ବର୍ଷ ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ମହାସଂଯୋଗ ହେବ। ଏହା ଦ୍ବାରା କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ହେବା ସହ ସୁଖମୟ ହେବ।ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିବ। ଏହା ସହ ତାଙ୍କର ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ମହାଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ।  

କୁମ୍ଭ ଓ ମୀନ ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୬୦ ବର୍ଷ ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ମହାସଂଯୋଗ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ କୁମ୍ଭ ଓ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିବ ତଥା ଦୈନିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ସବୁ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ ତଥା ସବୁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ, ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଦିନ ଭଲରେ କଟିବ।

ତୁଳା ଓ କର୍କଟ ରାଶି- ୬୦ ବର୍ଷ ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ମହାସଂଯୋଗ ହେବ। ତୁଳା ଓ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଚାରିଆଡୁ ଖୁସି ମିଳିବ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଓ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ସଫଳ ହେବ। ସଠିକ୍‌ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଧନ ଦୌଲତରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଶିବଙ୍କ ପୂଜା କଲେ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ।

ବୃଷ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୬୦ ବର୍ଷ ପରେ କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ମହାସଂଯୋଗ ହେବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରୁ ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା  ଲାଭ କରିବେ । ଏମାନଙ୍କ ଖରାପ ସମୟ ଶେଷ ହୋଇ ଭଲ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ।ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ଅନେକ ସଫଳତା ଲାଭ କରିବେ ।

   Related Posts