Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସକେଓ୍ୱାଇରେ ଯୋଡିହେବ କୋରାପୁଟ, ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ହ୍ୱାଟସ ଆପରେ ଲେଖାହୋଇଥିଲା ଶେଷ ଶବ୍ଦ : ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କରିବାକୁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ଦେବଦୂତ ହୋଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପୋଲିସ

12/06/2021 at 11:00 AM

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ୧୨/୬ : ରାଜଧାନୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ହ୍ୱାଟସ୍ ଆପ୍ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଶେଷ ଶବ୍ଦ ଲେଖିଥିଲେ । ଯାହା ଦେଖି ଭୟଭୀତ ପତ୍ନୀ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଥିଲେ । ଠିକ୍ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସେହି ପରିବାର ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା । ସେବେଠାରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କରତାଳି ଦେଉଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ମସିହା ଏବଂ ଦେବଦୂତ ବୋଲି ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଘଟଣା ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା ।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ଏହି ବିଷୟରେ ହ୍ୱାଟସ ଆପରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ । ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପୋଲିସଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ।

   Related Posts