Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ସହଯୋଗୀ ଦଳ ବୈଠକ: ଉଦ୍ଧବ ସରକାର ପ୍ରତି କୌଣସି ବିପଦ ନାହିଁ, ସମସ୍ତେ ମିଶି କାମ କରୁଛୁ

27/05/2020 at 6:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୭।୦୫: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରକୁ ନେଇ ଜାରି ରାଜନୈତିକ ଘଟଣାକ୍ରମ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ସରକାରରେ ସାମିଲ ସହଯୋଗୀ ଦଳଗୁଡିକ ବୈଠକ କରିଛନ୍ତି।  ବୈଠକ ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର  ବିକାଶ ଅଘାଡି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ରାଜ୍ୟରେ ଉଦ୍ଧବ ସରକାର ପ୍ରତି କୌଣସି ବିପଦ ନାହିଁ। ମହାରାଷ୍ଟ୍ର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ବାଲାସାହେବ ଥୋରାଟ କହିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵରେ ସମସ୍ତେ ମିଶି କାମ କରୁଛନ୍ତି।

କଂଗ୍ରେସ ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି କହିଛନ୍ତି, ମୁମ୍ବାଇରେ ସ୍ଥିତି ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିଛି। କାହାରିକୁ କିଛି ଅସୁବିଧା ନହେଉ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯାଉଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରକୁ କରୋନା ମୁକ୍ତ କରାଯିବ। ପୂରା ଦୁନିଆ ଏବେ ସଙ୍କଟରେ ରହିଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ନେତୃତ୍ଵରେ କାମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଅଛୁ। ବିଜେପି ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଇ ସେ କହିଛନ୍ତି, ବିରୋଧୀ ଦଳ ରାଜ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ବିରୋଧୀ ଦଳ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଜାଗାରେ ହଙ୍ଗାମା କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛି।

 ବାଲାସାହେବ ଥୋଟାର କହିଛନ୍ତି, ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଉଛି, ମାତ୍ର କିଛି ଲୋକ ସରକାରକୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖାଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ବିଜେପି ଉଦ୍ଧବ ସରକାର ଉପରେ ଆରୋପ ଲଗାଇଛି ଯେ, ସରକାର କରୋନା ରୋକିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶାସନ ଲାଗୁ ହେବା ଉଚିତ୍। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଖବର ଆସିଛି, କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କରୋନାର ଏହି ମହାସଙ୍କଟରେ କଂଗ୍ରେସ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ସହ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଆଶ୍ଵସନା ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts