Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଗିରିଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ହ୍ୟାକ୍ : କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ କରିଥିଲେ ପୋଷ୍ଟ

12/09/2020 at 4:50 PM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୧୨/୦୯ : ଅଖିଳ ପରିଷଦ ଆଖଡ଼ା ପରିଷଦ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନରେନ୍ଦ୍ର ଗିରିଙ୍କ ଶିଷ୍ୟ ତଥା ବଡ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରର ଛୋଟ ମହନ୍ତ ଯୋଗ ଗୁରୁ ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଗିରିଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପେଜକୁ ହ୍ୟାକର୍ସ ହ୍ୟାକ୍ କରିଛନ୍ତି । ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଗିରିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ସେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣବାତଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ନିଜ ଫେସବୁକ ପେଜରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପରେ ହ୍ୟାକର୍ସ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ପେଜ ହ୍ୟାକ୍ କରିଛନ୍ତି । ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖ ରାତିରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏ ମାମଲାରେ ସେ ପ୍ରୟାଗରାଜ ସାଇବର ସେଲରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରୟାଗରାଜ ଆଇଜି କେପି ସିଂହଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଫୋନ କରି ମାମଲା ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଯାଇଛି ।

ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଗିରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଧର୍ମନଗରୀ ହରିଦ୍ୱାରରେ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ଅଛି । ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଗିରି ନାମକ ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ସେ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହି ପେଜରେ ସେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଓ ସାମାଜିକ ପୋଷ୍ଟ ଆଦି କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ପେଜରେ ଦେଶ ଦୁନିଆର ୮୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଫଲୋୟର୍ସ ଅଛନ୍ତି ।

ସ୍ୱାମୀ ଆନନ୍ଦ ଗିରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ ହ୍ୟାକ୍ ହେବାପରେ ପେଜରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ପେଜକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ବିଦ୍ବେଷ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ସେ ଆଶଙ୍କା କରିଛନ୍ତି । ହ୍ୟାକର୍ସ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ପେଜରୁ କୌଣସି ଧର୍ମ, ସମ୍ପ୍ରଦାୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ପୋଷ୍ଟ କରି ହଙ୍ଗାମା କରିପାରନ୍ତି ବୋଲି ସେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ସେ ତତ୍କାଳ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସାଇବର୍ ସେଲକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟା ପରେ ତାଙ୍କ ପେଜରେ ଯାହା ବି ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଛି ସେଥିପାଇଁ ସେ ଦାୟୀ ନୁହନ୍ତି ।

   Related Posts